Bilgisayarla son günümde ne yapmalıyım?

WWxSunSet

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarda son günüm 2 yıl daha bilgisayara bakmayacağım. Sizce ne yapmalıyım? Valorant BF1 Dying Light serisi (bitirdim) GTA Cyberpunk(bitirmedim) ama bugün bitiremem sizce ne yapmam gerek?

Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarda son günüm 2 yıl daha bilgisayara bakmayacağım. Sizce ne yapmalıyım? Valorant BF1 Dying Light serisi (bitirdim) GTA Cyberpunk(bitirmedim) ama bugün bitiremem sizce ne yapmam gerek?
Multiplayer bir oyunda trol yap istersen. İnan bana, çok eğlenceli.

Hocam vallahi yapılacak bir şey yok gibi.

Ben de öyle düşünmüştüm ama robot değilki tüm gün ders çalışsın. Eğer mükemmel bir sonuç beklemiyorsa günde 3-4 saat çalışması yeterlidir bence.

Hocam öyle bir şey dediniz ki 3-4 saat idare eder ders çalışmak içinmiş gibi. Ben 6 da geliyorum. Günlük işleri falan yapsam saat 11 12 de yatmış olurum. Kendimi tembel hissettim.

Aklıma gelmemiş ama sana katana zero oyununu öneririm. Kısa bir indie oyun. Bence 2 güne bitirirsin. Oyunun süresi 4 saat sanırım. Hem zor hem eğlenceli bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı