Bilgisayarlardan internete bağlanılmıyor

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Modemde internet ışıkları sorunsuz ✔️
Menzil geliştiriciye internet gidiyor ✔️
Telefon ve Android TV'lerde Wi-Fi sorunsuz ✔️

Ethernet ile bağlı masaüstünde internet yok. Aynı şekilde Laptop'u Ethernet ile bağlayınca internet gelmiyor. Wi-Fi ile denediğimde de bağlanmasına rağmen internete bağlanamıyorum. IP adresini elle girmeyi denedim, CMD üzerinden sıfırlama yapmayı denedim ve ağ bağdaştırıcıdan sürücü kaldırmayı da denedim olmadı.

@NOCHIMERA hocam vallahi arızayı kapattılar galiba çünkü dönüş olmadı. Haftaya eve dönünce tekrar uğraşacağım ama bilmiyorum sonuç ne olacak. Üstüne bir de TV sinyal problemi verince stres yaptı. 🥲

Şu işi çözmüş bir babayiğit yok mu acaba forumda...

PC'ye format at hocam. Ya da yeni Wi-Fi al. Başka bir şirketede geçebilirsin. Bu senden kaynaklanmayan bir sorun bence. Direk senin Wi-Fi şirketininde bir teknik arıza olmuşdur bence.

@NOCHIMERA hocam vallahi arızayı kapattılar galiba çünkü dönüş olmadı. Haftaya eve dönünce tekrar uğraşacağım ama bilmiyorum sonuç ne olacak. Üstüne bir de TV sinyal problemi verince stres yaptı. 🥲

Şu işi çözmüş bir babayiğit yok mu acaba forumda...

ASUS Armoury Crate silmiştim işki gündür sorun yoktu, bugün indirdim ve internet sorunu yine başladı. Acaba arka planda Armoury Crate bir şeylere mi müdahale ediyor bilemiyorum.

Ayrıca Last Epoch isimli oyunu oynuyorsan o da internet bağlantısına müdahale ediyor sanırım. Bilgisayarı yine formatladım, temiz kurulum yaptım sorunsuz şu an. Armoury Crate ve Last Epoch oyunu bozuyor benim internet ayarlarını sürekli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı