Bilim kurgu film önerisi

Star Wars Episode 1-6 arası. Son 3 film izlemeye değmez. 1-2-3-4-5-6 diye izleyin.

Evet bak nasıl atlamışım Star Wars kesin izle ama lütfen krolonojik önermeyelim. Çıkış sırasına göre yani 4-5-6 1-2-3 diye izlemek çok daha güzel çünkü 1 ve 2. film çok zayıf kalıyolar ve ilk onları izleyen biri soğuyabilir seriden.

Evet bak nasıl atlamışım Star Wars kesin izle ama lütfen krolonojik önermeyelim. Çıkış sırasına göre yani 4-5-6 1-2-3 diye izlemek çok daha güzel çünkü 1 ve 2. film çok zayıf kalıyolar ve ilk onları izleyen biri soğuyabilir seriden.
2 çok da kötü değil ama 1 gerçekten yavaş. Fakat 1. Filmin amacı evreni tanıtmak gibi bir şey. O yüzden daha yavaş ilerliyor. Fakat ben olaylar silsilesi üzerinden izlemeyi daha çok seviyorum.

2 çok da kötü değil ama 1 gerçekten yavaş. Fakat 1. filmin amacı evreni tanıtmak gibi bir şey. O yüzden daha yavaş ilerliyor. Fakat ben olaylar silsilesi üzerinden izlemeyi daha çok seviyorum.

1inci filmde çok gereksiz politiğe falan giriyorlar abicim sen çocuklara hitap eden bir filmsin ya bizi eğlendir yeter ya. Bir de karakterler çok ruhsuz takılıyolar o biraz sinir bozucu ama fightlar mükemmel onlara lafım yok.

1inci filmde çok gereksiz politiğe falan giriyorlar abicim sen çocuklara hitap eden bir filmsin ya bizi eğlendir yeter ya. Bir de karakterler çok ruhsuz takılıyolar o biraz sinir bozucu ama fightlar mükemmel onlara lafım yok.
Yok be hocam. Star Wars ne alaka çocuklar ne alaka. Karakterlerin gelişimi ve Jedi vs Sith temasını işletmeleri için politika da lazım. Özellikle bu konuda Clone Wars "bence" politik olayları anlattığı için izlenmesi gereken dizilerden birisi.

Yok be hocam. Star Wars ne alaka çocuklar ne alaka. Karakterlerin gelişimi ve Jedi vs Sith temasını işletmeleri için politika da lazım. Özellikle bu konuda clone wars "bence" politik olayları anlattığı için izlenmesi gereken dizilerden birisi.

Küçümseme anlamında değil yani bu bir gerçek hocam. Star Wars'ın hedef kitlesi her zaman çocuklar ve gençlerdi o yüzden biraz bana fazla uzatmışlar gibi gelmişti. Bu arada utanarak söylüyorum ama clone Wars'ı hala izlemedim... Çok üşeniyorum izlemeye ya.

Küçümseme anlamında değil yani bu bir gerçek hocam. Star Wars'ın hedef kitlesi her zaman çocuklar ve gençlerdi o yüzden biraz bana fazla uzatmışlar gibi gelmişti.
Hocam evet kitlesinin bir çoğu çocuk ama bunlar 7-10 yaş arası değil. Genelde 13-17 yaş filan. O yüzden bence sürekli aksiyonu bırakıp politika işlemleri güzel olmuş. Hem her sahnede birisi birisini kesse tadı kaçar.

Geri
Yukarı