Bilim kurgu film tavsiyesi

Puding Bey

Hectopat
Inception, ınsterstellar gibi büyük çaplı filmleri izleyince etkisinden çıkamıyorum.

Aksiyon, bilim kurgu vb. tarzı film tavsiyeniz var mı?

Netflix, Blu TV gibi hesaplarım var. Fark etmez. Yeter ki yeni yelkenler açayım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Inception ve Interstellar izlediysen yine Nolan kardeşlerin yaptığı The Prestige'yi kesinlikle izlemeni tavsiye ediyorum. Hafif bilim kurgu içeriyor ama çok iyi film.

Tabii filmi izlemediysen.

Hocam spoiler vermeden filmin ana teması ve konusu nedir? İlgimi çekti.

Tehdit olarak algılanan uzaylı ırkını yok edebilme amacı ile çocukları okula başladıkları andan beri eğiterek seçilen kişileri uzaya çıkarıp savaş eğitimi veriyorlar.

Tehdit olan ırkı yok etmek amacı ile anakarakteri eğitirler.

Dünyaya yapılan bir 'alien' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan ıf isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri andrew ender wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte Bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Tehdit olarak algılanan uzaylı ırkını yok edebilme amacı ile çocukları okula başladıkları andan beri eğiterek seçilen kişileri uzaya çıkarıp savaş eğitimi veriyorlar.

Tehdit olan ırkı yok etmek amacı ile anakarakteri eğitirler.

Dünyaya yapılan bir 'alien' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan ıf isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri andrew ender wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte Bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.
Hocam atıştırma hazırlayıp birazdan izliyorum, teşekkürler.

Geri
Yukarı