Çözüldü Bilinmeyen aygıt sürücüleri nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elon_muskk

Hectopat
674543.PNG

Geçen günlerde format atmıştım yeni baktım buraya, nasıl güncellerim? (Windows Update'de güncelleme var mı yok diye kontrol ettim )

Eki Görüntüle 1467869

Geçen günlerde format atmıştım yeni baktım buraya, nasıl güncellerim? (Windows Update'de güncelleme var mı yok diye kontrol ettim )

Eğe sürücüleri bulamadıysanız. Buraya donanım kimliklerini atın. Biz bulmaya çalışırız ve sizinle paylaşırız.

Eğe sürücüleri bulamadıysanız. Buraya donanım kimliklerini atın. Biz bulmaya çalışırız ve sizinle paylaşırız.
1.PNG
2.PNG
3.PNG

(en az 5 karakter gerekmesi çok gereksiz :) )

Hocam bu olmuyor nedense, diğerleri oldu ama bu olmuyor. .exe dosyasını çalıştırıyorum ileri diyorum, sonra bitire tıkladıktan sonra kurulum dili ekranı geliyor, ona da devam ediyorum, ama bir şey olmuyor.

Bir de C diskine Driver adlı bir klasör oluşturulmuş. Sürücü güncellemesi sonrası silsem olur mu?

Uygulamalar sıkıştırılmış durumda siz çalıştırıldığınızda dosyayı C içindeki klasöre çıkartıp sonra kurulum gerçekleştiriliyor.

Olmuyor dediğiniz sürücünün driver exe dosyasını buraya çıkart seçeneği ile çıkartın.
Aygıt Yöneticisi'nden dosya yolunu seçerek kurmaya çalışınız.

Uygulamalar sıkıştırılmış durumda siz çalıştırıldığınızda dosyayı C içindeki klasöre çıkartıp sonra kurulum gerçekleştiriliyor.
Yani silebilir miyim ?

Olmuyor dediğiniz sürücünün driver exe dosyasını buraya çıkart seçeneği ile çıkartın.
Aygıt Yöneticisi'nden dosya yolunu seçerek kurmaya çalışınız.
Sağ tıklıyorum, buraya çıkart gözükmüyor. .exe dosyası olduğundan gözükmüyor.

Geri
Yukarı