Bilinmeyen bir numara tarafından rahatsız edilmek

Gwein

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Konu başlığında da yazdığı gibi bilmediğim bir numara tarafından rahatsız ediliyorum. Daha önce çok kez kendisini uyarmama rağmen halen sapık gibi arıyordu. En son Turkcell'in numara engelleme hizmetine abone oldum ve aramalardan kurtuldum. Şimdi de Whatsapp'dan rahatsız ediyor. Oradan da engelledim. Ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olur musunuz ? Numaramı değiştirmek istemiyorum banka olsun, diğer uygulamalar olsun hepsi bu numarama bağlı.

Selamlar. Konu başlığında da yazdığı gibi bilmediğim bir numara tarafından rahatsız ediliyorum. Daha önce çok kez kendisini uyarmama rağmen halen sapık gibi arıyordu. En son Turkcell'in numara engelleme hizmetine abone oldum ve aramalardan kurtuldum. Şimdi de WhatsApp'dan rahatsız ediyor. Oradan da engelledim. Ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olur musunuz? Numaramı değiştirmek istemiyorum banka olsun, diğer uygulamalar olsun hepsi bu numarama bağlı.

Hocam engellemeye niye para ödüyorsunuz ki telefonunuzdan ücretsiz engelleyebilirsiniz eğer daha fazla aramaya devam ederse hakkında şikayette bulunabilirsiniz.

Şikayette bulunabilirsiniz hocam. Eğer sizin için bir sorun olmazsa WhatsApp'tan yazdıklarını atabilir misiniz?
Engelledim ve şikayet ettim Wp üzerinden. Mesajları otomatik sildi galiba bulamıyorum.
Hocam engellemeye niye para ödüyorsunuz ki telefonunuzdan ücretsiz engelleyebilirsiniz eğer daha fazla aramaya devam ederse hakkında şikayette bulunabilirsiniz.
Bilmiyorum telefondan engelledim araması düşmüyor ama telefonun bildirim kısmında sürekli engellenen bir numara sizi aradı diye bildirim düşüyor. Turkcell engelleme hizmetinden engellediğimden beri telefon bildirim kısmına da düşmüyor. Daha beni aramadan engelliyor sistem.

Bir de nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Engelledim ve şikayet ettim wp üzerinden. Mesajları otomatik sildi galiba bulamıyorum.

Bilmiyorum telefondan engelledim araması düşmüyor ama telefonun bildirim kısmında sürekli engellenen bir numara sizi aradı diye bildirim düşüyor. Turkcell engelleme hizmetinden engellediğimden beri telefon bildirim kısmına da düşmüyor. Daha beni aramadan engelliyor sistem.

Bir de nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Hocam onun yerine direk bildirimleri kapasaydınız numarayı engelleyince karşı tarafta "aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz " diye telesekreter çıkıyor diye biliyorum nereye şikayet etceğinize dair şu konuya bakabilirsiniz.

Ama hukuki konularda bir avukata danışmak her zaman daha iyidir ben burada kendi fikrimi belirttim hukuki tavsiye vermedim bunu unutmayın.

Geri
Yukarı