Bilinmeyen Bitcoin hesabına giriş yapmak

Revivmeooi

Hectopat
Evet, az önce LightShot yardımıyla elime gelen bir BTC hesabına nasıl olsa girmez dedim ve girdim ve doğru anladıysam içinde 0.8 BTC vardı. Hemen tüm linkleri falan sildim, hesabı tamamen sildim şifreyi falan da sildim. IP değiştirdim tarayıcı geçmişini falan temizledim. Sıkıntı olur mu?
Altta alım ve gönderim geçmişinde 0.4 BTC'ler falan gönderip alınmıştı. Başıma bir şey gelir mi?
BTC konularından pek anlamıyorum o yüzden bu kadar endişelendim.

1604089633194.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sizin yerinizde olsam BTC'yi götürürdüm. Eninde sonunda birisi alacak zaten. Tabi hukuki olarak ne olabilir hiçbir fikrim yok 😀.

Bitcoin ile ilgili bir yasa yok diye biliyorum.Yani hesaba girdiğini ispatlasa bile parayı senin kendine yolladığını ispatlayamaz TÜRKİYE CUMHUİYETİ bu tarz bir davayı sonuçlandıramaz.

Hocam 10K dolar diyoruz :D. Kimse 10K doların peşini bırakmaz.
Bitcoin ile uğraşan adamda para boldur zaten. Anladığım kadarıyla karanlık işler ile uğraşıyor. Çok da önemli olsaydı zaten o fotoğrafı kaldırtırdı.
Edit : Hocam nasıl böyle fotoğraflara bakabiliyorsunuz. Söyleyin de biz de nasiplenelim 😄.

Bitcoin ile uğraşan adamda para boldur zaten. Anladığım kadarıyla karanlık işler ile uğraşıyor. Çok da önemli olsaydı zaten o fotoğrafı kaldırtırdı.

Doğru fakat fotoğrafı yükleyen taraf karşısı sanırsam. Bilemiyorum bayağı korktum yani elimin ucuna 90K geçmesi garip bir his.

Edit : Hocam nasıl böyle fotoğraflara bakabiliyorsunuz. Söyleyin de biz de nasiplenelim 😄.
LightShot ile SS alıp yüklemeye basınca size verilen linke girip farklı URL'ler denediğinizde çıkıyor. Ben sadece eğlencesine bakıyordum şaşırdım yani.
Hesabı alabilirim isterseniz 😂
Sildim hocam.

Geri
Yukarı