Bilinmeyen E-Posta

Talha S.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Önceden de 2-3 gün boyunca bana farklı isimlerle gönderilen e-postalar vardı. O 2-3 günün sonunda aşağıda bahsedeceğim e-posta gelmemeye başladı hatta artık gelmiyordu. Amma velakin bu akşam bilgisayarımı açınca yine o saçma sapan e-posta ile karşılaştım. Daha önceden geldiği vakit biraz araştırma yapmaya çalıştım fakat herhangi bir bilgi bulamamıştım. Bir göz atıp bu e-postanın neden geldiğine ve kim tarafından geldiğine dair herhangi bir bilgi verebilirseniz memnun olurum..

Dosya Ekleri

• 2021-01-09.png
    2021-01-09.png
    26 KB · Görüntüleme: 113
Hocam tıklamayın linke virüslü bir şeydir yüksek ihtimal. E-postayı atana ulaşamazsınız sanırım. Sallamışta olabilir E-postayı. Engelleyebiliyorsanız engelleyin.

Merhabalar arkadaşlar. Önceden de 2-3 gün boyunca bana farklı isimlerle gönderilen e-postalar vardı. O 2-3 günün sonunda aşağıda bahsedeceğim e-posta gelmemeye başladı hatta artık gelmiyordu. Amma velakin bu akşam bilgisayarımı açınca yine o saçma sapan e-posta ile karşılaştım. Daha önceden geldiği vakit biraz araştırma yapmaya çalıştım fakat herhangi bir bilgi bulamamıştım. Bir göz atıp bu e-postanın neden geldiğine ve kim tarafından geldiğine dair herhangi bir bilgi verebilirseniz memnun olurum..
Avcı av arıyor.

Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki bu e-postamı nereden bulmuş olabilir?

Genellikle böyle e-postaları siliyorum, engelliyorum. Muhtemelen girdiğin bir site bilgilerini başkalarına vermiştir veya sizi bir yerden bulmuşlardır. Sizi dolandırmaya çalışabilir. Bana gelen bir e-posta ile canım sıkıldığı için konuşmuştum. Kadın bir asker yazmış bana 🤣 Irak'ta sakladıkları gizli bir yüklü para varmış, bana saklamam için kargo ile yollayacakmış. Ona adımı, adresimi ve telefon numaramı vermemi istemişti. ahahahahah

Yeni konular

Geri
Yukarı