E-posta çalınması

219252

Hectopat
E postamın etkinliklerine baktım ve Rusya'dan e-posta giriş işlemi başarılı diye bir etkinlik gelmiş anlamadığım şey bilgisayarımı hitmanpro, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattığımda bir şey bulunamaması telefonumdan desem telefonumu sıfırladım ve authenticator kullanıyorum nasıl giriş yapabiliyorlar.

E postamın etkinliklerine baktım ve Rusya'dan e-posta giriş işlemi başarılı diye bir etkinlik gelmiş anlamadığım şey bilgisayarımı hitmanpro, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattığımda bir şey bulunamaması telefonumdan desem telefonumu sıfırladım ve authenticator kullanıyorum nasıl giriş yapabiliyorlar.
VPN kullandıysaniz öyle kalmış olabilir.

PayPal için açmıştım sıkıntı olmaz değil mi?

Ama 3 saat önce diyordu ben okuldayken VPN açmadım ve 3 saat önce denendi diyordu.
Sıkıntı olduğu için değil VPN açtıysanız giriş olarak başka biryerleri gösterebilir bu normaldir lakin aksi durumda öncelikle telefonunuzu Eset,Kaspersy,Malwarebytes ile tarayın illaki birisinden birşey çıkar çıkmaz ise korkmanıza gerek yok google hesabınızda tüm cihazlardan çıkış yaparak şifresinizi değiştirin çift faktörlü doğrulamayı açın bunları yaptığınız takdirde hesabınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı