Bilinmeyen metal grubu önerileri

Painlower412

Picopat
Daha fazla  
Death metal olarak bildiğiniz mümkünse kenarda köşede kalmış çok popüler olmayan grupları yazarsanız, bu sayede müzik açlığı yaşayanlar olarak refaha kavuşabiliriz. Sadece Death değil Black, Trash, Brutal, Viking ve benzeri türden de olabilir.

Son düzenleme:
Alternatif ve Nu Metal önersem sayılır mı?

From Ashes to New, The Ghost of Me önerebilirim.

Tam türlerini ve ne kadar ünlüler bilmesem de sanırım sizin saydıklarınıza giriyor:

- Demon Hunter
- Diecast
- Drowning Pool

Black metalde bildiğiniz grupları yazın. Bilmediğiniz birçok grup önerebilirim çünkü.
1636201346546.png

Death metal çok dinlemesemde Amon amarth bilmiyorsanız sağlam bir melodic death metal grubudur. Decapitated, Edge of sanity, at the gates, in flames, dark tranquillity, insomnium diğer güzel melodic death metal gruplarıdır.

Black metalde bildiğiniz grupları yazın.

-Mayhem, Immortal, Infected, Pagan, Emperor genellikle popüler grupları biliyorum ancak bildiğiniz ne kadar varsa hepsini önerebilirsiniz gerekirse 10 grubu geçsin problem yok teker teker bir şekilde dinlerim okul yolum 6 kilometre ve güneş açmadan çkıyorum.

Anorexia Nervosa, Mgla, Dissection, Dimmu Borgir, Deathspell Omega, Kriegsmachine, Watain Darkthrone, Enslaved, Rotting Christ, Graveworm, Burzum, Nargaroth, Bathory, Regarde Les Hommes Tomber, The Great Old Ones, Taake, Dark Funeral, Ulver, Drudkh, Gorgoroth, God Seed, Marduk, Satyricon, Lord Belial, Samael, Impaled Nazarene, Moonspel, Xasthur, Unanimated, Naglfar, Shining, Moonsorrow, Paysage D'Hiver, Deafheaven, Wolves In The Throne Room, Windir, Agalloch, Sacramentum, Dawn, The Ruins Of Beverast, Darkspace, Negura Bunget, Summoning, Oranssi Pazuzu, Blut Aus Nord, Batushka, Kvist, Behemoth, Alcest, Furia, Ihsahn, Deströyer 666, Falkenbach, Alter Of Plagues, Thorns, Panopticon, Inquistion, Katatonia, Primordial, Akhlys, Serpent Column, Nagelfar, Mare Cognitum, Liturgy, Macaber Omen, Walknut, Svartidaudi, Urfaust, Kaatyra

Biraz uzun bir liste oldu fakat uzun süre metal ihtiyacınızı karşılayacak kadar grup olmuş oldu. Aralarında bazıları sadece black metal yapan gruplar değil. Maalesef albüm isimlerini yazacak kadar vaktim yoktu o yüzden sadece grupları yazdım.

Geri
Yukarı