Bilinmeyen USB aygıtı hatası

Ahmetpvp

Decapat
Bilgisayarıma kulaklığı taktığımda aygıt yöneticisinde bilinmeyen USB aygıtı (aygıt tanımlayıcısı isteği başarısız oldu) yazıyor.
Aygıta tıkladığımda ise.
Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (kod 43)
A request for the USB device descriptor failed.
Yazıyor.

2.png

1.png

Başka USB portuna takmayı deneyin. Bu bana, Windows kurduğum zaman klavye çalışmayınca çıkıyordu.

Evet diğer cihazda da çalışmadı. Ama kulaklığın ışığı yanıyor.

Denemiştim olmamıştı.

Bir kere daha böyle olmuştu, Driver Booster ile mecbur sürücüyü güncellemiştim çalışmıştı ama size önermiyorum. Donanım kimliğini verin size sürücüsünü atayim. Belki sürücü ile kaynaklanıyordur ama sanmıyorum, USB portu ile alakalı. Ayrıca, güç planından USB seçmeli hata ayıklamayı falan kapatmayı deneyin.

Bir kere daha böyle olmuştu, Driver Booster ile mecbur sürücüyü güncellemiştim çalışmıştı ama size önermiyorum. Donanım kimliğini verin size sürücüsünü atayim. Belki sürücü ile kaynaklanıyordur ama sanmıyorum, USB portu ile alakalı. Ayrıca, güç planından USB seçmeli hata ayıklamayı falan kapatmayı deneyin.

Dediklerinizin hepsini daha önceden yaptım son çare olarak buraya geldim.
Donanım kimliğinde
USB\DEVICE_DESCRIPTOR_FAILURE
Yazıyor bundan bir sonuç çıkar mı ki?
1654964425461.png1654964418082.png
Bende dediğin gibi bir ayar yok.

Dosya Ekleri

• 1654964434091.png
    1654964434091.png
    38 KB · Görüntüleme: 29
  • 1654964436568.png
    1654964436568.png
    31,6 KB · Görüntüleme: 32
Farenizin veya klavyenizi USB portundan çıkarın ve kulaklığı oraya takmayı deneyin. Kulaklık çalışırsa yüksek ihtimal USB port bozuk ya da algılanmıyor Windows için.

Farenizin veya klavyenizi USB portundan çıkarın ve kulaklığı oraya takmayı deneyin. Kulaklık çalışırsa yüksek ihtimal USB port bozuk ya da algılanmıyor Windows için.

Yukarıdada yazmıştım diğer farklı iki cihaz da denedim şu an laptoptayım diğeri masaüstü iki cihazdada hata veriyor o yüzden sanmıyorum dediğiniz şeyi denemiştim olmamıştı ama az önce yine denedim sizin için ve olmadı.

İade edin ya da garantiye gönderin o zaman kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı