Bilişim Sistemleri mühendisi kendini nasıl geliştirebilir?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese hayırlı sabahlar. Sakarya Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği öğrencisiyim. 2. sınıftayım. Kendimi nasıl geliştirebilirim? Neler yapmalıyım? Tecrübeli arkadaşlar varsa ve yazarlarsa çok memnun olurum.

Okuduğunuz bölümde hangi dersler var. Sunucu dersleri var mı programlama dili olarak hangi ders falan gördünüz? Sunucu ilginiz varsa sunucular üzerine, gördüğünüz programlama dili ilginizi çektiyse o alanda geliştirebilirsiniz. 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum. AÖF ybs okuyorum. Kendimi Front-End alanında geliştiriyorum.

Okuduğunuz bölümde hangi dersler var. Sunucu dersleri var mı programlama dili olarak hangi ders falan gördünüz? Sunucu ilginiz varsa sunucular üzerine, gördüğünüz programlama dili ilginizi çektiyse o alanda geliştirebilirsiniz. 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum. AÖF ybs okuyorum. Kendimi Front-End alanında geliştiriyorum.
Programlama giriş dersinde c++, Nesneye yönelik programlamada C# gösterilmiş ben yatay geçişle bu bölüme geldim o yüzden bilmiyorum. Alttan alacağım dersleri.

1640760794782.png

1640760815009.png

1640760839488.png

1640760873553.png

1640760883184.png

Geri
Yukarı