Yönetim Bilişim Sistemleri

Bu alan benim de araştırdığım bir alan. Benim bildiğim kadarı ile iyi bir alan. Seni hem yazılımcı hem de yönetici olarak yetiştiren bir alan. Türkiye' ye daha yeni yeni gelen bir alan. Ben master yapmayı düşünüyorum bu alanda. Lisans alanı da olan bir bölüm ancak her üniversitede yok.

Benim bi arkadaşım okuyor. Burdur'da ki çok kötü gitme, boğaziçi Üniversitesi çok iyi gidebilirsin. Boğaziçi için rekor kırman lazım YGSde bol bol çalış ;)

Meslek lisesi için bir ayrıcalık yokmuş. Boğaziçi'nden mezun olmayla başka yerden mezun olma fark eder mi?

Fakat buradan mezun olan sayısı az, bu yüzden yani başka üniversiteden mezun olan iyi bir yerde çalışamaz mı? Birde Boğaziçi YGS ile alıyor diğer Üniversiteler TM-1 ile alıyor ben de bunu anlamadım.

Meslek lisesi için bir ayrıcalık yokmuş. Boğaziçi'nden mezun olmayla başka yerden mezun olma fark eder mi?
Burdur'da ki bölümün puanı düşük baya bence orayı hiç düşünme. Hedefin boğaziçi olsun. Olmazsa Elazığ da yazılım Mühendisliği düşünebilirsin. Eğitimi iyi diye duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı