Bill Gates Bodrum Tatili

Ben olsam 1 milyon TL öderdim. Öyle sonradan görme görgüsüzüm işte.

Evet ama eğer Office ve Windows'u korsan kullananlar(benim gibi) olmasaydı 3-4 kat daha fazla olabilirdi.
:D :D hala korsan kullananlar mı kaldı yaa (ben kaldım mesela) şimdi düşününce Windows'u korsan kullansan adama ne kadar koyacak ki. Windows bu adamın değil mi ?

Bu kadar korsan Windows kullanan olmasaydı 1 saniyede kazanabilirdi ama kötü ve kul hakkı yiyen insanlar yüzünden 2 saniyede kazanıyor. Çok acı bir durum.

500 TL'lik bilgisayar kullanan adam Windows'a nasıl 1500 TL versin?

:D :D hala korsan kullananlar mı kaldı yahu (ben kaldım mesela) şimdi düşününce Windows'u korsan kullansan adama ne kadar koyacak ki. Windows bu adamın değil mi?

Hocam zaten eğer Windows kullanıyorsanız bir şekilde Microsoft'a para kazandırıyorsunuz, en kötü ihtimalle korsan kullansanız bile verilerinizi satıyor.

Bu kadar korsan Windows kullanan olmasaydı 1 saniyede kazanabilirdi ama kötü ve kul hakkı yiyen insanlar yüzünden 2 saniyede kazanıyor. Çok acı bir durum.
Bin küsür liraya kimse orijinal lisans alamaz burada. Eğer özel fiyatlandırma yaparsalar düşünülebilir.

Sensin acı.
1000TL mi verelim para yok herkeste öyle, düşüncesiz..

İroniyse komik, değilse daha komik denecek en iyi mesaj.

500 TL'lik bilgisayar kullanan adam Windows'a nasıl 1500 TL versin?
Bin küsür liraya kimse orijinal lisans alamaz burada. Eğer özel fiyatlandırma yaparsalar düşünülebilir.
Sensin acı.
1000TL mi verelim para yok herkeste öyle, düşüncesiz..

İroni için şu parantez içinde ünlemi koydurtmayın işte dalgasına söylüyoruz. Burada korsana teşvikten uyarı almış adamım ben bana bunlarla gelmeyin. 😄

Geri
Yukarı