Bill Gates, yemek yediği restorana 80.000₺'lik hesap ödedi

Bill Gates, yemek yediği restorana 80.000₺'lik hesap ödedi. Gates, arkadaşlarıyla çıktığı turda Bodrum'a geldi. Yanındaki 6 arkadaşıyla birlikte Mandarin Oriental'ın içindeki et restorana gitti ve 80.000₺ hesap ödedi. Konu gündem oldu. Peki siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?
Revista Oeste.com
bill-gates.jpg

Bulunduğu konuma çok çalışarak geldi. Milyarderken bile yıllarca kişisel tasarruflar yaparak zihinsel ve fiziksel olarak aktif kalmayı başardı. Artık emeklilik dönemi onun için.

KfWyFx8.png

Bill Gates, yemek yediği restorana 80.000₺'lik hesap ödedi. Gates, arkadaşlarıyla çıktığı turda Bodrum'a geldi. Yanındaki 6 arkadaşıyla birlikte Mandarin Oriental'ın içindeki et restorana gitti ve 80.000₺ hesap ödedi. Konu gündem oldu. Peki siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?
Revista Oeste.com
Eki Görüntüle 1120738
Ben 2018 İstanbul'daydım cebimde de 300 lira vardı deniz kenarıydı karnım açıktı bir bahçeli restoran vardı gireyim bir şeyler yerim dedim kapıda güvenlik görevlisi tam gireceğim güvenlik görevlisi buyur dedi bende yemek falan işte dedim kardeşim paran yetmez buraya dedi bana bende giriştin sıvıştım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı