Bilmeden Bilgisayar'a monitörün güç kablosunu taktım

iamgamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarın güç kablosunu yerine monitörun güç kablosunu takmışım. Böyle artık ne kafadaydım bilmiyorum girmediği halde zorlamışım. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Zorlarken bu Power Supply dişlerine zarar vermiş miyimdir? Bir 4 gün böyle çalıştı. Herhangi bir güç farkından dolayı bir sıkıntı yaratır mı?

Arkadaşlar bilgisayarın güç kablosunu yerine monitörun güç kablosunu takmışım. Böyle artık ne kafadaydım bilmiyorum girmediği halde zorlamışım. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Zorlarken bu Power Supply dişlerine zarar vermiş miyimdir? Bir 4 gün böyle çalıştı. Herhangi bir güç farkından dolayı bir sıkıntı yaratır mı?

Çalışması bile mucize.

Kabloda adaptör yoksa sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
Çalışması bile mucize.

Dostum kablolar aynı adaptör yoksa sıkıntı olmaz.

Güç kablosu dediğiniz bu değil mi? Bir zararı olmaz.

1.jpg

Hocam demek ki Power kablosu uyumlu. Yoksa zaten takamazsınız. Bir şey olmaz korkmayın. 750W bir PSU bile 5A ancak çeker. Korkmayın. Böyle bir kablo ise korkmayın.

Screenshot_20200809-175307.png

Hocam demek ki Power kablosu uyumlu. Yoksa zaten takamazsınız. Bir şey olmaz korkmayın. 750W bir PSU bile 5A ancak çeker. Korkmayın. Böyle bir kablo ise korkmayın.

Eki Görüntüle 635047
Aynı böyle.Tamam sağolun hepinize arkadaşlar.Bu aralar oyunlarda fps düşüsü yaşıyorum bundan mıdır diye merak ettim.

2-3 senedir monitörün güç kablosu ile kasanın güç kablosunu değişmiş halde kullanıyorum. Biri uzun biri kısa olduğundan prize yetişmesi daha kolay oldu değişince. İkisi de aynı işi görüyor sorun olmaz.

Geri
Yukarı