Bilmeden her konuya karışanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajını düzenlemeden öncekine güldüm. Neyse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada; göz ardı listeme hoş geldin, @The King Of Bruh.
İyi ki göz ardı etmişsin. Ben de mesajımı görmemeni istiyordum ama göz ardı edince ben senin mesajını görmüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
S01124-20051318.jpg

👋👋👋

Arkadaşlar tamam. tartışacak gücüm kalmadı, 1v25 atıyorum. Nolur yeter artık kapatalım konuyu başım ağrıdı. Tartışmayalım gece oldu artık. Herkese iyi günler.

Neyse bu kadar basit bir konuyu büyütmeye gerek yok. Konu sahibi zaten önceden olan bir oyunun, başka battle royale oyunlarından dolayı o yöne sonradan çevrildiğini öğrenmiş oldu. PUBG'den (ya da battle royale türünden) esinlendiği için böyle dendiğini anlamış oldu sanırım. Yalnız bu konu için bu konu başlığı biraz falso olmuş, bir raporla değiştirtebilirsin. Mesela: Fortnite, PUBG'den mi esinlendi?

Neyse bu kadar basit bir konuyu büyütmeye gerek yok. Konu sahibi zaten önceden olan bir oyunun, başka battle royale oyunlarından dolayı o yöne sonradan çevrildiğini öğrenmiş oldu. PUBG'den (ya da battle royale türünden) esinlendiği için böyle dendiğini anlamış oldu sanırım. Yalnız bu konu için bu konu başlığı biraz falso olmuş, bir raporla değiştirtebilirsin. Mesela: Fortnite, PUBG'den mi esinlendi?
Tamam değiştiririm ama tartışmayalım. Gücüm kalmadı.

Tamam değiştiririm ama tartışmayalım. Gücüm kalmadı.
Konudaki asıl sorunun başlık olduğunu fark etmişsindir umarım. Böyle çıkış yapan bir başlık ile konu açarken 4-5 defa düşünüp bakınmak lazım. En ufak bir hata kaldırmıyor bu tür başlıklar, sonucu da böyle biraz linç oluyor. Üstüne bir gerçekliğe karşı çıkmak için bazı şeyleri eğip bükmeye çalışınca karşıdaki grup normal olarak daha da sertleşiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı