Bilmeden her konuya karışanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsinin atası Minecraft, üstüne çaldı diye bir kavram yok esnaf olarak ürün mü üretiyorsunuz kardeşim?
Dying Light mesela Far Cry'ın zombi versiyonu yani aşırı benzer mekanikler olabilir buna çalmak denmez.
Zula:GO hariç.
Zula yazısını gördükten sonrasını okumadım.

Her iki oyunu da sevmemekle "yeteri" kadar oynadım. Hayır, kötü oynadığımdan değil. Sürekli bir şeyler aramaktan sıkıldım. Adam vurmaktan çok bir yerden bir yere koş babam koş. Yok susturucu ara yok Leg silah bulmaya çalış vs. vs. Sevmedim Sevemedim.

Konuya gelirsek.
PUBG başarılı olmasaydı Fortnite Battle Royale modunu çıkartmazdı. PUGB, 30 Temmuz'da 2016'ta çıktı. Fornite ise Battle Royale modunu 26 Eylül 2017'de early access olarak çıkardı. Yani PUBG daha önce yaptı. Tabii PUGB de Battle Royale modunu ilk yapan değil. Ancak nasıl olduysa tuttu.

Fortnite'ın ilk hali ile şu anki Fortnite'ı aynı oyun sayıyorsan, asıl bir şey bilmeyen sensin ama farkında değilsin.

Son düzenleme:
İki oyun da çöp. Sanırım DayZ Steam incelemelerinde vardı. Bir adam demişti ki ilk bu oyun duyurulduğunda liseye yeni geçmiştim, mezun oldum hala oyun tam çıkış yapmadı 🤣
Çöp dediğin oyun aktif 400 milyon oyuncuya sahip.

Teen Choice En iyi Oyun Ödülü,
The Game En İyi Çok Oyunculu Oyun Ödülü,
En İyi Devam Eden Oyun için Oyun Ödülü.
Gelişen Oyun için BAFTA Games Ödülü,

İsimli ödülleri kazandı ve 2019 yılında bedava ama en çok para kazanan oyundu.
Sadece senin demen ile çöp olmuyor.
Her iki oyunu da sevmemekle "yeteri" kadar oynadım. Hayır, kötü oynadığımdan değil. Sürekli bir şeyler aramaktan sıkıldım. Adam vurmaktan çok bir yerden bir yere koş babam koş. Yok susturucu ara yok Leg silah bulmaya çalış vs. vs. Sevmedim Sevemedim.

Konuya gelirsek.
PUBG başarılı olmasaydı Fortnite Battle Royale modunu çıkartmazdı. PUGB, 30 Temmuzda 2016'ta çıktı. Fornite ise Battle Royale modunu 26 Eylül 2017'de early access olarak çıkardı. Yani PUBG daha önce yaptı. Tabii PUGB de Battle Royal modunu ilk yapan değil. Ancak nasıl olduysa tuttu.

Fortnite'ın ilk hali ile şu anki Fortnite'ı aynı oyun sayıyorsan, asıl bir şey bilmeyen sensin ama farkında değilsin.
Sonuç olarak mod önce çıktı mı çıkmadı mı umurumda değil. Zaten oyunda 3 tane mod var biri paralı. Sonuç olarak oyun daha önce çıkmış. Kreatif ve STW modlarıda olduğu için bana göre önemsiz.

H1Z1 'dan sonra PUBG çiftlikte dolanmak gibi geliyor. 620 saatim vardı, berbat ettiler oyunu.
Fortnite'da da profesyonel olmak için oynayan biriydim, competitive oyun olarak daha zevkli.

Hepsinin atası Minecraft, üstüne çaldı diye bir kavram yok esnaf olarak ürün mü üretiyorsunuz kardeşim?
Dying Light mesela Far Cry'ın zombi versiyonu yani aşırı benzer mekanikler olabilir buna çalmak denmez.
Zula:GO hariç.
Hepsinin atası Minecraft değil, 2011 yılında Battle Royale modu gelen Arma 2'dir. Daha Minecraft yeni çıkmışken yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı