Bilmediğim bir Gmail hesabı, hesaplar kısmında görünüyor

emrelale6464

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.Hiçbir şekilde benimle ilgisi olmayan bir Gmail hesabı,hesaplar sekmesinde görünüyor.Şahsi bilgisayarımdan aldığım ekran görüntüsünü paylaşacağım.Telefonda falan yok,sadece laptopumda görünüyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir şey yapmam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-23 161259.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-23 161259.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba. Hiçbir şekilde benimle ilgisi olmayan bir Gmail hesabı, hesaplar sekmesinde görünüyor. Şahsi bilgisayarımdan aldığım ekran görüntüsünü paylaşacağım. Telefonda falan yok, sadece laptopumda görünüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir şey yapmam gerekiyor mu?

İlk defa gördüm bilgisayarınızı bir taratabilir misiniz virüs olabilir belki de.

İlk defa gördüm bilgisayarınızı bir taratabilir misiniz virüs olabilir belki de.
Kaspersky kullanıyorum tam taramayı şimdi başlattım.Taradığında dönüş yapayım.

Cihazınızı kullanan bir başkası oldu mu?
Laptopumu sadece kız kardeşim kullanıyor,o da küçük yani gmaille falan işi olmaz.Sadece video falan izliyor.

Hesaba giriş yaptım. Saçma sapan şeyler oldu. Bu bilmediğim hesaba giriş yapmayı denedim, şifremi unuttum sekmesine girince "Parolanızı değiştirebilirsiniz, hesabın sizin olduğunu onayladık çünkü daha önce bu cihazdan hesaba girdiniz." gibi bir şey yazdı. Hesabı hayatımda ilk defa görüyorum. Hesaba ve epostalarına baktım. Benimle alakası yok. Sanırım yanlışlıkla birinin Gmail'ini çaldım. Laptopumda ne işi vardı ki bu hesabın?

Kaspersky kullanıyorum tam taramayı şimdi başlattım. Taradığında dönüş yapayım.

Laptopumu sadece kız kardeşim kullanıyor, o da küçük yani Gmail'le falan işi olmaz. Sadece video falan izliyor.

Hesaba giriş yaptım. Saçma sapan şeyler oldu. Bu bilmediğim hesaba giriş yapmayı denedim, şifremi unuttum sekmesine girince "Parolanızı değiştirebilirsiniz, hesabın sizin olduğunu onayladık çünkü daha önce bu cihazdan hesaba girdiniz." gibi bir şey yazdı. Hesabı hayatımda ilk defa görüyorum. Hesaba ve epostalarına baktım. Benimle alakası yok. Sanırım yanlışlıkla birinin Gmail'ini çaldım. Laptopumda ne işi vardı ki bu hesabın?

Laptopumda herhangi bir virüs çıkmadı. Hesaptan da çıkacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı