Bilsem'in ürkütücülüğü

Merhaba, yanlış bilmiyorsam orası Bilsem'in de üstünde daha yetenekli ve daha zeki çocuklar için olan bir merkez. Bunu Bilsem müdürünüzle konuşursanız daha iyi olur, onlar bilgileri direkt merkezden alıyorlar size daha iyi yardımcı olurlar. Gitmeden önce tavsiyem iyi araştırın, yanılmıyorsam oraya gidenlerin hayatı herhangi birinden daha farklı oluyor.

Sitesinden gördüğüm kadarıyla Bilsem'in tam zamanlı lisesi gibi görünüyor. Dediğim gibi Bilsem müdürünüz size daha iyi yardımcı olacaktır.

Hocam kesinlikle dalga geçmiyorum ama zekimisiniz? Yani koydukları teşhis doğru mu?

Şu an zeki miyim bunu kendim değerlendirmem pek mümkün değil ama rehberlik araştırma merkezinde yapılan 2 oturumlu WISC-R test sonuçları bu yönde ancak dediğim gibi IQ puanımı bilmiyorum.
Konu biraz troll gibi geldi.

Neden gamerlık ve teknoloji kitlesi çoğunluklu bir sitede daha az ilgi çekecek eğitim, lise, okul gibi şeylerde troll yapayım ki? Sadece şu an bilgi edinmeye çalışıyorum çünkü geleceğimi belirleyen önemli bir husus.

Son düzenleme:
Şu an zeki miyim bunu kendim değerlendirmem pek mümkün değil ama rehberlik araştırma merkezinde yapılan 2 oturumlu wısc-r test sonuçları bu yönde ancak dediğim gibi IQ puanımı bilmiyorum.

Neden gamerlık ve teknoloji kitlesi çoğunluklu bir sitede daha az ilgi çekecek eğitim, lise, okul gibi şeylerde troll yapayım ki? Sadece şu an bilgi edinmeye çalışıyorum çünkü geleceğimi belirleyen önemli bir husus.

Bence gidin hocam. Böyle bir imkanınız varsa bulunmaz fırsat. Lakin araştırdığıma göre bu okul velileri arayıp öğrencileri alıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı