BİM savaşından galip çıktım

Bizimde 67 bin kanka İzmir URL'a da oturuyorum :D
Şunu görene kadar BİM'deki ürünlerle ilgili yorum yapacaktım fakat bundan sonra tadım kaçtı resmen 😂 Her yazım yanlışına ceza kesen forum yönetimi acaba kendi otomatik düzeltme programına da ceza keser mi şu "Urla" yı "URL" yapmasından ötürü..

Ben demiştim, almayın 40mm sürücü var bunda diye. Çoğu kişi almış, maalesef üzgünüm. Alana hayırlı olsun, mouse güzel fırsat ama kulaklık değil. Ek olarak Arctis 1'in kablosu aşırı dandik.

Artics 7 dede 40mm diye biliyorum. Neden daha iyi bass veriyor?

Ben demiştim, almayın 40mm sürücü var bunda diye. Çoğu kişi almış, maalesef üzgünüm. Alana hayırlı olsun, mouse güzel fırsat ama kulaklık değil. Ek olarak Arctis 1'in kablosu aşırı dandik.
Hocam bu kulaklık neden 650TL'ye satılıyor ben anlamıyorum. Sizlerin yazdıklarından dolayı kendime almayı düşünmedim ben ancak min. 650TL fiyatı var sonuçta neden?

Savaştan galip çıkmanın en kolay yolu:
1610531948443.png

Olayı tam olarak anlatabilir misiniz? Merak ettim de :D.

Vallahi önümde 20 kişi arkamda 20 kişi var işten erken izin aldım çıktım, saat 9:45 gibi BİM'in önündeydim. Neyse kapılar açıldı içeri girdik. Bir tane dayı var dedi kulaklık alacağım ben sen ne alacan, dedim kulaklık ile mouse alacağım abi. Tamam dedi birini sen al kulaklığın diğerini ben alayım mouse almayacağım zaten oğluma alıyorum dedi. Neyse bekliyoruz kasiyeri dolabı açacak. Açtı dolabı bir baktım solumdan bir el uzanıyor attı elini içeri aldı kulaklığı amcayla ben birbirimize bakakaldık. Kardeşim dedim sıradayım bekliyorum 20 dakikadır. Baktım hiç oralı bile olmuyor kasaya doğru gidiyor tuttum ceketinden hiç iplemiyor ama yani. Kendime doğru çektim bir sendeledi böyle napıyorsun sen vs bırak falan dedi. Dedim salak mıyız biz kaç dakikadır bekliyoruz, (çocuk sırada bile yoktu bu arada ve de eskiden basketbol kursundan tanıdığım bir çocuk. Yaş 24 ikimizin de bu arada. Çocuk diyor kardeş Çek elini sıkıntı çıkmasın. Dedim hadi yap bakayım napıyon. Dayı da dedi bırah la çocuğun kulaklığını senden önce buradaydı dedi. Oradan teyze girdi araya püü hadsizz terbiyesiz diye dedim içimden aha millet gaza geldi yardır. Ben de laf söylüyorum ha bire çocuk dedi neyse bir şey demeceğim. Dayı da diyor bir şey de bak napıyom sana en son gururla kasaya doğru ilerledim ödememi yaptım çıktım.
Size yapılan darbe girişimi başarısız oldu desene!.
Yedirmeyiz kendimizi!!
Şunu görene kadar BİM'deki ürünlerle ilgili yorum yapacaktım fakat bundan sonra tadım kaçtı resmen 😂 Her yazım yanlışına ceza kesen forum yönetimi acaba kendi otomatik düzeltme programına da ceza keser mi şu "Urla" yı "URL" yapmasından ötürü.

:D hahah yeni fark ettim vallahi. O kadarını bilemeyeceğim kesmesinler yani benlik bir şey yok.
helal olsun işte adam gibi adam
Teşekkürler dostum :D

Bu teyzeler ne arıyor BİM'de?
yün ve dikiş malzemelerinde de çok indirim varmış. Sabah açılışa çeyrek kala gittim 5. kişiydim sırada önümde 2 teyze vardı onlarla muhabbet ettik :) ankara dikmen bim'de 5-6 kutu mouse ve kulaklık vardı valla. 12 kişi falan da sıra vardı. Ben sadece webcam , grafik çizim tableti ve trust mikrofon aldım. Fiyatları gerçekten muadillerine göre yarı yarıya uygundu. Acaba nasıl sonuç verecekler merak ediyorum. Herkes mouse ve kulaklık için savaştığından ben kısmen rahattım :)

Geri
Yukarı