13 Ocak BİM rezilliği

ashleyN

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar umarım iyi bir gün geçiriyorsunuzdur. 13 Ocak günü BİM stoklarına gelecek olan SteelSeries Arctis 1 oyuncu kulaklığını almak için sabah saat 9:00'da BİM'in kapısına dikildim. (Yeni karar ile artık 10:00'da açılıyor.) 1 saatlik bekleyiş sürecinde sonradan gelen ya da benden önce gelen kişilerle beraber mağaza açılana kadar toplam 15 kişi sıraya dikildik. Sırada kulaklığı almak için gelen anneler, gençler ve ip almak için gelen teyzeler ve ben. Neyse mağaza 10:00'da açıldı ve herkes içeri sosyal mesafeye uymadan içeri girdi. Ben kulaklığı alacağımdan dolayı direkt aramaya gittim ve buldum ama bir adam uçarak gitti aldı o kulaklığı. Neyse. İtirazım bu değil. İtirazım; her bir şubeye 1 adet ürün gönderilmesi. Koskoca BİM eğer bu kadar uygun kampanya yapıyorsa, bu stok durumunu iyi çözmeli. Gün içerisinde binlerce kişinin ziyaret ettiği şubeye satılan 1 ürün var. BİM kesinlikle bu tarz indirimlerde ve eğer stok bu kadar az ise şart koymalı. Örnek veriyorum; 100 TL'lik alışveriş yapanlar alabilir veya BimKart gibi hizmetler var ise o hizmetin aboneleri bu indirimlerden yararlanabilir. Çünkü, bu topraklarda al-satçı herifler çok. Adam tanıdık ile mi kendisi mi ne yaptı bilmiyorum ama ayırmış bi' iki ürün, ₺100 ile Letgo'da satıyor. BİM bu gibi durumlar için önlem almalı. BİM'den inanılmaz soğudum.

Neyse öyle yada böyle sonuç olarak alamadık kulaklığı. Sizden ricam maksimum ₺500 olacak güzel bir kulaklık tavsiye etmeniz. Çok böyle abartı şekilli istemiyorum. Sesi iyi versin bana, Valorant'ta iyi ses kasayım yeter.

Sağlıklı günler.

Çok haklısınız. Öneri için de yeni konu açmanız gerekiyor.

Ne olaylar dönmüş bu BİM'de. Bilseydim gıcıklığına ne varsa alırdım. Geçmiş olsun size de.

Alamazdınız çünkü 30 saniye bile durmamıştır raflarda :D
Çok haklısınız. Öneri için de yeni konu açmanız gerekiyor.

Yok gerek yok. Yeni konuluk bir şey varsa moderatörler açıyor zaten. Konuya bağlamış zaten. Alakasız bir soru değil.

Daha raflara gelmeden satılması kadar saçma bir şey olamaz.
Nerde olursa olsun bir tanıdığın varsa, şanslısın. 😶
Bugün bir çok konu açıldı bu şikayetler hakkında. Değiştirebileceğimiz bir şey yok.
Haklısın :(
Ne olaylar dönmüş bu BİM'de. Bilseydim gıcıklığına ne varsa alırdım. Geçmiş olsun size.
Aman sorma o olayları :D Tanıdıklardan 2-3 tane ayırtıp ürün başı ₺100 den satan alsatçılar mı, saldıranlar mı....

Merhabalar umarım iyi bir gün geçiriyorsunuzdur. 13 Ocak günü BİM stoklarına gelecek olan SteelSeries Arctis 1 oyuncu kulaklığını almak için sabah saat 9:00'da BİM'in kapısına dikildim. (Yeni karar ile artık 10:00'da açılıyor.) 1 saatlik bekleyiş sürecinde sonradan gelen ya da benden önce gelen kişilerle beraber mağaza açılana kadar toplam 15 kişi sıraya dikildik. Sırada kulaklığı almak için gelen anneler, gençler ve IP almak için gelen teyzeler ve ben. Neyse mağaza 10:00'da açıldı ve herkes içeri sosyal mesafeye uymadan içeri girdi. Ben kulaklığı alacağımdan dolayı direkt aramaya gittim ve buldum ama bir adam uçarak gitti aldı o kulaklığı. Neyse. İtirazım bu değil. İtirazım; her bir şubeye 1 adet ürün gönderilmesi. Koskoca BİM eğer bu kadar uygun kampanya yapıyorsa, bu stok durumunu iyi çözmeli. Gün içerisinde binlerce kişinin ziyaret ettiği şubeye satılan 1 ürün var. BİM kesinlikle bu tarz indirimlerde ve eğer stok bu kadar az ise şart koymalı. Örnek veriyorum; 100 TL'lik alışveriş yapanlar alabilir veya BimKart gibi hizmetler var ise o hizmetin aboneleri bu indirimlerden yararlanabilir. Çünkü, bu topraklarda al-satçı herifler çok. Adam tanıdık ile mi kendisi mi ne yaptı bilmiyorum ama ayırmış bi' iki ürün, ₺100 ile Letgo'da satıyor. BİM bu gibi durumlar için önlem almalı. BİM'den inanılmaz soğudum.

Neyse öyle ya da böyle sonuç olarak alamadık kulaklığı. Sizden ricam maksimum ₺500 olacak güzel bir kulaklık tavsiye etmeniz. Çok böyle abartı şekilli istemiyorum. Sesi iyi versin bana, Valorant'ta iyi ses kasayım yeter.

Sağlıklı günler.

Sahibindene girdim 7 sayfa 13 Ocak 2021 Arctis 1 kulaklık ilanı var. Gerçekten insan bu ülkede ağzını bozmadan yaşayamıyor. Ben her şubeye 1 ürün gittiğine de inanmıyorum. Çalışanlar falan kendi tanıdıklarını ayırmışlar buna yemin edebilirim. Sahibindeki ilanlara bak ya, mağazalarda o kadar kulaklık yoktu.

Geri
Yukarı