Bimcell güzel mi?

Uzun yıllarca kullandım. Hala aktif olarak kullanıyorum. TT'nin bir tarifesi zaten.
TT Faturasız ne ise, BIMCell'de o. Apayrı bir şey değil. Hem isim değiştirme özelliği de geldi. Yani üstte BIMcell yazmak zorunda da değil artık. İstediğiniz bir şeyi yazabiliyorsunuz. Kişiye özel teklifler gelebiliyor. 50TL yükle haftalık 10GB kazan gibi. Sil Supur yoktu, geçen yil Kasım ayında geldi. Kullanılabiliyor şu an. Velhasıl kelam, TT Faturasız yerine BIMCell kullanmak daha mantıklı.
Ancak yeni hat almayı düşünüyorsanız Pttcell veya Teknosacell'i inceleyin derim. Hat fiyatlari Bimcell ile neredeyse aynı ve hoşgeldin hediyesi çok fazla(4 ay boyunca 25-30GB civarı hediye vardı.).

Ki onlar da TT tarifesi, Bimcell'den farkı yok. 4 ayın sonunda da sorunsuz geçebilirsiniz Bimcell'e.

Türk Telekom ne ise BIMCELL de aynıdır. Tek fark tarife ücretleridir. Konumunuzda TT iyi ise tercih edebilirsiniz.

Turkcell harici çöp hocam.
Turkcell en kaliteli operatör olabilir, ancak Türk Telekom'un çekip Turkcell'in çekmediği bir ton yer gördüm. Tabi biraz şans işi ama var yani. Ayrıca şu an fiyatları çok yüksek. Faturasızda 2GB 33TL. Aynı fiyata Bimcell'de 12GB var.

Hocam buradaki iyi kötü yorumları size pek iyi bir fikir veremez. Genellikle bulunduğunuz lokasyonlarda Türk Telekom'un çekim gücü, internet hızı ne ona bakmanız lazım. Eğer iyi ve sorunsuz işe gönül rahatlığıyla Bimcell,Pttcell gibi operatörleri tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı