BİMCELL Hat Kullanmaya Değer mi?

Aseyt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Faturalı hatta geçmek istiyorum. Öğrenci olduğum için internete ihtiyaç duyuyorum ve şu anda operatörleri araştırıyorum. BİMCELL tarifelerini uygun gördüm fakat bilen kişilere sormal istedim. Ayrıca BİMCELL'in kendi sitesine baktığımda hizmeti verenin "TT mobil iletişim hizmetleri" olduğu yazıyor TT'nin açılımı Türk Telekom mu yani hizmeti Türk Telekom mu veriyor? Bir yakınınız BİMCELL kullanıyor mu? Pişman olur muyum? Alternatif operatör önerir misiniz? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

En ucuz operatör Vodafone bile çekim kalitesi yerlerde iken fiyatları ciddi derecede arttırdı. BİMCELL en akıllıca tercih olur. Ben 4-5 aydır kullanıyorum. Önceden 8 yıllık Türk Telekom, 1yıl da Vodafone kullanıcısıydım. BİMCELL'in Türk Telekom'dan bir farkı yok sadece daha ucuz.

Bimcell son paket fiyatları ile pek mantıklı olmamaya başlamıştı, Türk Telekom bazı kampanyalarlar daha uyguna gelebiliyor yeni müşteriler için. Ama Bimcell, Türk Telekom ile aynı altyapıyı kullandığı için TT nerede çekiyorsa o da orada çekiyor. Bulunduğun şehirde TT altyapısı iyi ise tavsiye ederim.

Asıl soru şu olmalı,
BİMCELL ekstra ücret çıkarıyor mu?
Faturalı bir tarifesi mevcut mu?
Eğer kontrolü ise Telsiz kullanım ücreti yüzünden, ücret saçma sapan değerlere çıkıyor mu?

Asıl soru şu olmalı,
Eğer kontrolü ise telsiz kullanım ücreti yüzünden, ücret saçma sapan değerlere çıkıyor mu?

Telsiz kullanım ücreti olarak 3 lira alıyor galiba onun dışında hiç ek masrafı yok.
Bu paket artık sunulmuyor. Bende 12 GB 32 TL tarifesini kullanıyorum ama artık 35 TL'ye 9GB, 15GB, 43 TL tarifeleri var.

Ben eskiden beri BİMCELL kullandığım için ben hala kullanıyorum.

Hayır, çıkartmıyor. Faturasız olduğu için Telsiz Kullanım Ücreti çıkmakta. Ama oda 5 TL zaten. Faturalı tarifelerde de bu ücreti ödüyorsunuz, değişen bir durum yok yani.
Hayır, yok. Bu yüzden uygun zaten.
Ben eskiden beri BİMCELL kullandığım için ben hala kullanıyorum.
Ben o paketlerdeyken hattı taşıdım, 1 hafta sonra paketleri kaldırdı Bimcell. Ama mevcut müşterilerin tarifelerini bozmuyorlar.

Geri
Yukarı