BİMCELL iyi mi?

Metehan Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar Türk Telekom kullanıyorum. Başka operatöre geçmeyi planlıyorum. Türk Telekom bana göre pahalı. Zaten çok internet kullanmıyorum. 1 GB tarife yetiyor bana. BİM cell duydum arkadaşlarım kullanıyor. Sanırım bayağı ucuz. Sizce geçilir mi? Sanırsam tarifemin taahhüdü daha bitmedi. Geçersem ceza yer miyim?

BİM Cell'in fazla bir farklılığı yok. Benim tek fark ettiğim şehir dışlarında çekim gücünün gerçekten düşük olması.

Çekim gücünü bilmem. Kayseride her yerde çekiyor fakat fiyatları 45 TL oldu. Telsiz vergiside eklenirse en düşük internet paketli fiyatı 50 TL'yi bulur.. Hay maşallah diyelim.

tarife2.png

Çekim gücünü bilmem. Kayseride her yerde çekiyor fakat fiyatları 45 TL oldu. Telsiz vergiside eklenirse en düşük internet paketli fiyatı 50 TL'yi bulur.. Hay maşallah diyelim.

tarife2.png
Biraz pahalı geldi bana. 80 liraya 20gb internet, 3000 dakika alıyorum Vodafone'dan. Neresi ucuz bu firmanın?

Son düzenleme:
Ben 2016'dan beri BİMCELL kullanıyorum. Düzenli bir telefon görüşmesi yapmıyorum. Dışarı çıktığım zaman navigasyon dışında interneti de pek kullanmıyorum dolayısıyla şahsen bana BİMCELL'in verdiği internet yetiyor. Fazlasına ihtiyaç duymadığım için daha yüksek tarife yapmıyorum. O yüzden BİMCELL bana yetiyor. Çekim gücü olarak şu ana kadar sorun yaşamadım. Konya'da yaşıyorum ara sıra Konya'ya 100km mesafede köyüme gidiyorum orada da telefon görüşmelerini rahatlıkla yapabiliyorum. Dediğim gibi telefondan interneti pek kullanmadığım için köyde internet hızına hiç dikkat etmedim. Kısacası 6 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Tarife olarak ihtiyacıma göre yeterli olduğu için memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı