BİMCELL iyi mi?

Arkadaşlar Türk Telekom kullanıyorum. Başka operatöre geçmeyi planlıyorum. Türk Telekom bana göre pahalı. Zaten çok internet kullanmıyorum. 1 GB tarife yetiyor bana. BİM cell duydum arkadaşlarım kullanıyor. Sanırım bayağı ucuz. Sizce geçilir mi? Sanırsam tarifemin taahhüdü daha bitmedi. Geçersem ceza yer miyim?

Geçme çekmiyor bir şey yapmıyor Turkcell faturasiza geç o lanet BİMCELL'e girme

Aile yakınım kulanıyordu ve ilk başlarda sorun yoktu internet hızı filan bulunduğum bölgede iyi ama tarife yenilediğimiz zaman bazen telsiz kullanım ücreti 1-2 defa çekiyorlardı. Sonra para yatırıp tekrar yenilediğimizde yinde kullanım ücreti kesiliyordu öyle tarife yenileniyordu.

Aile yakınım kulanıyordu ve ilk başlarda sorun yoktu internet hızı filan bulunduğum bölgede iyi ama tarife yenilediğimiz zaman bazen telsiz kullanım ücreti 1-2 defa çekiyorlardı. Sonra para yatırıp tekrar yenilediğimizde yinde kullanım ücreti kesiliyordu öyle tarife yenileniyordu.
Belki bu durum sadece bizde yaşanmıştır. Ama internet hızı çekim gücü normalin altında. Bulunduğun bölgede sağlam altyapı yoksa çekim gücü diğer operatörlere kıyasla düşük olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı