BİM'de Dijitsu DS8500 7000 TL alınır mı?

Bizde var ve ilginç bir şekilde çok güzel görüntü kalitesi sunuyor. Genelde ucuz markaların TV'lerinde ekranda çamurumsu görüntü olur, bunda öyle bir şey yok.

58" 4K ve andoidmi :D kimi kandırıyorlar acaba işletim sistemi orijinal ROM'lu değil Play Store yok Netflix 480p de çalışır bir de o televizyonda kusurlar olabilir ölü pixel panel açıklığı vs.

Teknik servisi hiç saymıyorum bile

Peki bir öneride bulunabilir misin?

LG 43UN71006LB Ultra HD (4K) TV 43" ama olsun uzun ömürlü televizyon Samsung markada var aynı fiyata

Alınmaması gereken televizyonlar tam liste: Regal, Vestel, nordmende, Onvo, altus, axen, sunny, Hi-Level, telefunken, saba, daewoo, Grundig, nexon, navitech, profilo, SEG, skytech, telefox, woon, botech, Dijitsu, dijitv, fenoti, hello, morio, Preo, quax, peaq, Beko, Arçelik ve weston marka televizyon alınmaz.

Ben bu televizyonu aldım. Herşeyi çok güzel. Görüntü kalitesi, sesi çok iyi en fazla 10 a kadar açıyoruz. Çünkü üstü çok sesli oluyor. İstediğiniz uygulamaları yükleyebiliyorsunuz apk lar dahil. Tek sıkıntısı kumandası sesli komut desteği yok, akıllı kumanda değil birde algılaması zayıf. Ama tam bir fiyat performans ürünü olduğu kesin. Görüntü kalitesi beklenin üstünde iyi sayılır.

Ben bu televizyonu aldım. Her şeyi çok güzel. Görüntü kalitesi, sesi çok iyi en fazla 10'a kadar açıyoruz. Çünkü üstü çok sesli oluyor. İstediğiniz uygulamaları yükleyebiliyorsunuz APK'lar dahil. Tek sıkıntısı kumandası sesli komut desteği yok, akıllı kumanda değil bir de algılaması zayıf. Ama tam bir fiyat performans ürünü olduğu kesin. Görüntü kalitesi beklenin üstünde iyi sayılır.

Hocam konunun üstünden 1 ay geçmiş adam çoktan kendine televizyon almıştır bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı