BİM'de Razer DeathAdder Satılacak

BİM'de 21 Haziran Cuma günü Razer DeathAdder fare satılacakmış. Fiyat olarak 199 Lira belirtilmiş.

bim-21-haziran-2019-sayfa3-1.jpg

Razer Deathadder 3.5G modeli. Neredeyse 10 yıllık bir model.

Bilmiyorum, bence değmez. Güncel fareler de iyi kampanyalara bulunabiliyor.

Lakin şöyle de bir gerçek var, adı sanı duyulmamış fason mallardan daha iyidir, orası kesin.

Yine de Aliexpress gibi yerlerden en azından Deathadder 2013 alınabilir. Çok daha ucuza gelecektir.

Ya bu BİM zamanında ucuz Apple kablo sattı hepsi sahte çıktı. Hatta Apple dava etti sanırım. Bu olay da öyle çıkmasın kaptırmasın millet parayı:) Çok Razer'cı değilim anlamam o yüzden o kadar:)
Hatırladığım kadarıyla o kablolar sahte değildi. Apple tarafından dava edildi ama Bim ispatlamıştı orjinal olduğunu.

BİM'd
BİM'de 21 Haziran Cuma günü Razer DeathAdder fare satılacakmış. Fiyat olarak 199 Lira belirtilmiş.

Eki Görüntüle 404254
BİM'den bugüne kadar her kategoriden çok şey aldım. Hiçbiri beni hayal kırıklığına uğratmadı. Alınabilir bir model ve orijinal olarak satılacağını düşünüyorum. Model olarak eski galiba, o yüzden aynı fiyata veya farklı fiyata daha yeni modeller alınabilir.

Hatırladığım kadarıyla o kablolar sahte değildi. Apple tarafından dava edildi ama BİM ispatlamıştı orijinal olduğunu.
Aklımda öyle kalmış ama doğrudur. Çoğu arkadaşımız zaten satılacak olan Razer ürünlerinin baya eski olduğunu açıklamış. Fiyatının düşük olması normal o zaman:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı