Elektronik BİM'de Ryzen 5 Notebook 8.499 TL

Bu laptop ETS 2 oynatsa yeter ya bana göre.

Bu modele RAM upgrade yapılabilir mu acaba?

1 tane RAM slotu varmış. Galiba tek RAM takabilrsin.

Aynı bilgisayarın i5 1135G7 versiyonuna sahibim ve ekranı kötü.

Atelyedekilere AutoCAD ve SolidWorks çalışması için yeterli olur mu sizce? Çok kapsamlı projelere yetmeyeceğini tahmin ediyorum. Ekran kartının da ne olduğu belirsiz. RAM'i, biti sürümü gibi.

1 tane RAM slotu varmış. Galiba tek RAM takabilrsin.

Atelyedekilere AutoCAD ve SolidWorks çalışması için yeterli olur mu sizce? Çok kapsamlı projelere yetmeyeceğini tahmin ediyorum. Ekran kartının da ne olduğu belirsiz. RAM'i, biti sürümü gibi.

AutoCAD de duzgun çalısırda Solid'in son surumunde patlar eski sürüm Solid'de sıkıntı cıkmaz ama 2017 2018 falan.

Sizin kendi deneyiminizle olmuyor bu işler arkadaşlar.
Ben HP aldım kötü çıktı vs muhabbetini bırakın. Apple AMD vs gibi markaların kötü ürünleri yok mu? Var tabii kii. Tüm markalar illaki kötü bir deneyim yaşatır.
Önemli olan bunu kaç kişinin yaşadığı.
ASUS kullanıcıları her 10 laptoptan 2'sinde sorun yaşıyorsa HP kullanıcıları her 10 laptoptan 5'inde sorun yaşıyorsa Casper kullanıcıları her 10 laptoptan 8'inde sorun yaşıyor.

AutoCAD de duzgun çalısırda Solid'in son surumunde patlar eski sürüm Solid'de sıkıntı cıkmaz ama 2017 2018 falan.

Fikir alışverişi, konferans ve proje dosyalarını görmeleri için düşündüm. Çizim dosyalarının çıktı almak yerine mail gönderiyorum. Fakat tablette zor oluyor. Windows kadar kullanışlı değil. ASUS zenbook almıştık. Isınma ve kasılmadan kullanamadılar.

O

Sizin kendi deneyiminizle olmuyor bu işler arkadaşlar.
Ben HP aldım kötü çıktı vs muhabbetini bırakın. Apple AMD vs gibi markaların kötü ürünleri yok mu? Var tabii kii. Tüm markalar illaki kötü bir deneyim yaşatır.
Önemli olan bunu kaç kişinin yaşadığı.
ASUS kullanıcıları her 10 laptoptan 2'sinde sorun yaşıyorsa HP kullanıcıları her 10 laptoptan 5'inde sorun yaşıyorsa Casper kullanıcıları her 10 laptoptan 8'inde sorun yaşıyor.

O zaman ona göre yazıcaksın ben Casper'da sorun yaşamadım o zaman iyisi Casper diyeyim sende en kötüsü Casper de ben adamın elinde tutusturmadım bunu alacaksın diye oneri para adamın seçim adamın seni beni ilgilendirmez ister HP alır ister Casper.

Geri
Yukarı