Elektronik BİM'de TCL 58P635 televizyon 12.999,00 TL

50 inch olan modeli aldım çok iyi bir fiyata denk geldi harika bir televizyon olduğunu duymuştum umarım pişman olmam.

Dosya Ekleri

• IMG_20230730_160535.jpg
    IMG_20230730_160535.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 95
Bayağı iyi bir şeye benziyor. Marka hakkında fazla olumlu şeyler duymamıştım. Kaliteli uzun ömürlü bir şey istiyorum.

Hocam ben kendi evimde kullanıyorum gayet güzel hiçbir sıkıntısını görmedin benim hatam yüzünden yetkili servisi ararım ertesi gün hemen gelip çok bekletmeden TV'yi verdiler.

Amazon Prime Day indirimleri vardı hocam. O zaman mükemmel bir fiyata indi fakat indirim bitince fiyat zıpladı.

Maalesef fiyatlar uçtu hocam. 😕 TCL bu fiyat bandında en iyi seçenekleri sunuyor. En mantıklı yine bu modeller yani.

Bütçe belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım hocam.

Grundig 55 GEU 7830 B nasıldır?​

Smart TV olması kötü hocam. Android veya Google TV seçmenizi tavsiye ederim. Onun haricinde panel bilgileri mevcut değil herhalde. Herhangi bir incelemesi de olmadığı için bir şey söylemem zor.

9K fiyatı var Android olmasının pek önemi yok benim için ileride box ile çözerim panel vs bilinmiyor nasıl öğrenebilirim bilmiyorum ayrıca 4K yayını alabilmek için illa HDMI ile mi bağlamalıyım?

9K fiyatı var Android olmasının pek önemi yok benim için ileride box ile çözerim panel vs bilinmiyor nasıl öğrenebilirim bilmiyorum ayrıca 4K yayını alabilmek için illa HDMI ile mi bağlamalıyım?

YouTube'ya da Netflix gibi programlar üzerinden 4K yayın izlerseniz 4K görüntü alırsınız ancak karasal yayınlar 1080p ile yayınlanıyor.

Aynı modeli bende almayı düşünüyorum önerir misniz? Ekran parlaklığı, akıcılığı vs. nasıl?

Gayet güzel bir cihaz hatta arayüz akıcılığına hayran kaldım bu kadar iyi olmasını beklemiyordum parlaklık seviyesi 1 tık az geldi bana ama yine de gayet yeterli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı