Elektronik TCL 55C728 Televizyon 12.999 TL!

Hocam şimdi başka mağazalarda ürüne baktım. Ve Google TV ile Android TV secenekleri var. Ve aralarında 4K Fiyat bandı var. TCL 55C728 Google TV 13K iken TCL 55C728 Android TV 17K bende indirimli aldığımı sanıyordum. :(

Arkadaşlar, Google TV olan yeni model zaten. Aralarında fark yok. Google uygulamaları, Google Filmler, Kitap, Müzik vb menüleri var. Daha iyi olan zaten Google TV olan yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, Google TV olan yeni model zaten. Aralarında fark yok. Google uygulamaları, Google Filmler, Kitap, Müzik vb menüleri var. Daha iyi olan zaten Google TV olan yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hangi siteden baktıysam Android TV, Google TV'den çok daha pahalı aynı model üzerinden.

Ben de TCL 55C728G aldım bakalım kargo geldi ama evde olmadığım için teslim edemediler gün içinde gidip kargodan alacağım, umarım sıkıntılı çıkmaz servis konusunda herkes şikayetçi ve ekran kenarların da ışık süzmesi oluyormuş bakalım hayırlısı ile eve getireyim servis kurunca göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de TCL 55C728G aldım bakalım kargo geldi ama evde olmadığım için teslim edemediler gün içinde gidip kargodan alacağım, umarım sıkıntılı çıkmaz servis konusunda herkes şikayetçi ve ekran kenarların da ışık süzmesi oluyormuş bakalım hayırlısı ile eve getireyim servis kurunca göreceğiz.
Hangi kargo ile geldi hocam? Benimki Horoz Lojistik ile geliyor. 3 gün oldu daha İzmir' de görünüyor. İstanbul' a gelecek kargo.

Yeni konular

Geri
Yukarı