BİM'deki spor ayakkabı alınır mı?

Bu hafta 250 TL'ye geliyormuş bir tane. Hafif ve terletmez yazıyor. Benim zaten futbolla vb. işim yok, yürüyorum genelde. 1 sene götürse yeter. Sizce alınır mı?
Alınmaz hocam. Üstüne biraz daha ekleyip daha düzgün ayakkabılar bulabilirsiniz.

Alınmaz. Lumberjack, Slazenger gibi markalara bak.
Şok marketten Slazenger mont aldım, daha ilk gün iplikleri atmaya başladı. Bir de L ve XL beden aynı etikette. Beden bana bol (XL) ama kollar bana tam veya kalın giyinirsem dar (L beden). Omuzdan attı ilk gün, ikinci gün cebin içindeki dikişler attı. Ertesi gün (3. gün) sırt ve diğer omuzdan da dikişler attı. Ben Slazenger marka ayakkabı ve başka mont da kullanmış biri olarak söylüyorum; bu marketlere gelen ürünler %1000000 outlet veya defolu ürünler, net.

Dostum valla bu iş bütçe meselesi. 250 TL'ye iyi ayakkabı bulmak çok zor. Ki bu ayakkabı da iyi sayılmaz. Ama herkesin bütçesi farklı. Gerçekten 250 TL'nin üstüne 1 kuruş bile ekleyemeyecek ya da eklemek istemiyor olabilirsin. O zaman alırsın bu ayakkabıyı. Ama ayakkabıyı çok zorlamaman lazım tıpkı senin de tarif ettiğin gibi. Bir de bu tarz ayakkabılar çok koku yaparlar. Mümkünse her seferinde çıkardıktan sonra açık havaya, balkona ya da pencere önüne bırakırsan bence 1 sene tertemiz kullanırsın. Normalde önerilmez ama bu ayakkabı için uzun vadede sararsa da sorun olmayacağını düşünerek düzenli olarak da ıslak mendille vs siler temizlersin. Mis gibi kullanırsın.

Hocam şu an ayakkabınız var ise, 2 çift ayakkabı kullana bilirsiniz.

1 gün birini 1 gün birini dinlenmeli olarak kullanır iseniz, 1 Sene rahat götürür.

Belki biraz daha fazlasına. Ama değecektir.

Şok marketten Slazenger mont aldım, daha ilk gün iplikleri atmaya başladı. Bir de L ve XL beden aynı etikette. Beden bana bol (XL) ama kollar bana tam veya kalın giyinirsem dar (L beden). Omuzdan attı ilk gün, ikinci gün cebin içindeki dikişler attı. Ertesi gün (3. gün) sırt ve diğer omuzdan da dikişler attı. Ben Slazenger marka ayakkabı ve başka mont da kullanmış biri olarak söylüyorum; bu marketlere gelen ürünler %1000000 outlet veya defolu ürünler, net.
Marketle alakalı bir durumdur. Bende sweatshirtleri var şuan. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım :D.

Belki biraz daha fazlasına. Ama değecektir.

Marketle alakalı bir durumdur. Bende sweatshirtleri var şuan. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım :D.
Vall bilmiyorum ama bence outlet olma olasılığı 100% çünkü 50-100 de market kar koysa 450 olan mont markette 445 yani bi tuhaflık olduğu belli, benim acil ihtiyacım vardı mont pert oldu diye aldım 2. gün aldığım mont da cortladı 😄 Çoraplar da keza aynı şekilde... Ben bişey demiyorum ya arada sağlam mal da çıkıyordur tabi.

Geri
Yukarı