BİM'den aldığım osmanoğlu kazandibinden kömür çıktı

Furb7sh

Centipat
Makaleler
1
Normalde çok alan biri değilim fakat alayım dedim. Canım çekti, aldım ve kömür sanırım bu. Evet onaylamak için tadına baktım, fişi yok ama 1 saat önce aldım. İade edebilir miyim ya da bir şey yapabilir miyim? Parasında falan değilim de yani nasıl satılıyor böyle bir şey? İnternette bunu yaşayan çok fazla kişi var.

Dosya Ekleri

• 20240526_174331.png
    20240526_174331.png
    385,2 KB · Görüntüleme: 158
  • 20240526_174334.png
    20240526_174334.png
    357,7 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde çok alan biri değilim fakat alayım dedim. Canım çekti, aldım ve kömür sanırım bu. Evet onaylamak için tadına baktım, fişi yok ama 1 saat önce aldım. İade edebilir miyim ya da bir şey yapabilir miyim? Parasında falan değilim de yani nasıl satılıyor böyle bir şey? İnternette bunu yaşayan çok fazla kişi var.
Hocam adı üstünde kazandibi. Kazanın altında kömür olunca yapışabilliyor

Normalde çok alan biri değilim fakat alayım dedim canım çekti aldım ve kömür sanırım bu evet onaylamak için tadına baktım fişi yok ama 1 saat önce aldım iade edebilir miyim ya da bir şey yapabilir miyim parasında falan değilim de yani nasıl satılıyor böyle bir şey internette bunu yaşayan çok fazla kişi var.

Hemen kömür demek yanlış olmaz mı belki sadece yanıklardır?

Hocam resimleri çekmeniz iyi olmuş bence şimdilik gömün tatlıyı akşamına kötü olursanız doktordan aldığınız sağlık raporu ve bu resimlerle şikayette bulunma hakkınız var ayrıca elinizde delillerde olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı