BİM'den asla TV almayın!

gaddar13

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat okurları, bugün sizlere başımdan geçen bir olaydan bahsedeyim. İki gün önce BİM marketten Dijitsu marka TV aldım. Normalde alındığı gün veya ertesi gün servisi gelir ama her ne hikmetse gelmediler. Arıyorum orası uzak gelemeyiz haftaya bir ihtimal belki gibi cevaplar aldım. Bunun üstüne market müdürüne ulaştım ve durumu bildirdim, kendileri servisteki yetkili kişiyi uyaracaklarını ve bir gün içinde kuruluma göndereceklerini söylediler. Ve dün sabah ise adam beni arıyor ve yine haftaya bir ihtimal diyerek erteliyor, bunun üzerine tekrardan market müdürünü aradım telefonu kapalıydı tekrar servisi aradım o da kapatmıştı. En sonunda dün akşam gidip iade ettim ve paramın iki gün içinde yatacağı söylendi. Hadi bakalım hayırlısı. Not: BİM'den elektronik eşya almayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat okurları, bugün sizlere başımdan geçen bir olaydan bahsedeyim. İki gün önce BİM marketten Dijitsu marka TV aldım. Normalde alındığı gün veya ertesi gün servisi gelir ama her ne hikmetse gelmediler. Arıyorum orası uzak gelemeyiz haftaya bir ihtimal belki gibi cevaplar aldım. Bunun üstüne market müdürüne ulaştım ve durumu bildirdim, kendileri servisteki yetkili kişiyi uyaracaklarını ve bir gün içinde kuruluma göndereceklerini söylediler. Ve dün sabah ise adam beni arıyor ve yine haftaya bir ihtimal diyerek erteliyor, bunun üzerine tekrardan market müdürünü aradım telefonu kapalıydı tekrar servisi aradım o da kapatmıştı. En sonunda dün akşam gidip iade ettim ve paramın iki gün içinde yatacağı söylendi. Hadi bakalım hayırlısı. Not: BİM'den elektronik eşya almayın!

Nerede yaşıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de Dijitsu televizyon var A101'den almıştım galiba tam hatırlamıyorum ama televizyonda internete bağlanınca altta Launcher is not activated! Diye bir yazı çıkıyor ve gitmiyor. İade etçektim de vazgeçtim.

Merhaba Technopat okurları, bugün sizlere başımdan geçen bir olaydan bahsedeyim. İki gün önce BİM marketten Dijitsu marka TV aldım normalde alındığı gün veya ertesi gün servisi gelir ama her ne hikmetse gelmediler arıyorum orası uzak gelemeyiz haftaya bir ihtimal belki gibi cevaplar aldım. Bunun üstüne market müdürüne ulaştım ve durumu bildirdim, kendileri servisteki yetkili kişiyi uyaracaklarını ve bir gün içinde kuruluma göndereceklerini söylediler. Ve dün sabah ise adam beni arıyor ve yine haftaya bir ihtimal diyerek erteliyor, bunun üzerine tekrardan market müdürünü aradım telefonu kapalıydı tekrar servisi aradım oda kapatmıştı en sonunda dün akşam gidip iade ettim ve paramın iki gün içinde yatacağı söylendi hadi bakalım hayırlısı. Not: BİM'den elektronik eşya almayın!

Durumun BİM'le alakası yok ki. Dijitsu'nun yaptığı karaktersizlik. BİM teknoloji marketi değil bu yüzden bu markaları sadece uyarır eğer yetkili satıcı veya Teknosa gibi teknoloji mağazası olsaydı bu dediğinizi satıcı kaybetmemek için yapamazlardı.

Tavsiye edilmeyecek ürünler listesindeki ismini daha da tescille > Dijitsu. İşlem tamam.

Durumun BİM'le alakası yok ki. Dijitsu'nun yaptığı karaktersizlik. BİM teknoloji marketi değil bu yüzden bu markaları sadece uyarır eğer yetkili satıcı veya Teknosa gibi teknoloji mağazası olsaydı bu dediğinizi satıcı kaybetmemek için yapamazlardı.
Malı satıyorsa arkasında duracak. Parayı almasını biliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı