BİM'e gelecek olan HP Gaming laptop alınır mı?

Rixy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 27 Kasım'da BİM'e gelecek olan HP Gaming laptop sizce alınır mı?
Fiyatı: 6999TL.
Özellikleri:
Intel Core i5 10300H.
NVIDIA GeForce GTX 1050.
8 GB RAM.
256 GB SSD.
144Hz ekran.

Bilemiyorum. RAM'i az fakat ekran yenileme hızı ve depolaması iyi. İşlemcisi fena değil fakat ekran kartı pek iyi gözükmedi. 1050 yerine 1050 Ti olması daha iyi olurdu.

Bence alınabilir. Herkes bir kulp bulmuş ama piyasa uçmuş gitmiş zaten 7000 liraya muadili bir laptop yok o yüzden iyi gibi geldi bana, alternatif monsterlar ile karşılaştırıp kararını verebilirsin.

Bence alınabilir. Herkes bir kulp bulmuş ama piyasa uçmuş gitmiş zaten 7000 liraya muadili bir laptop yok o yüzden iyi gibi geldi bana, alternatif monsterlar ile karşılaştırıp kararını verebilirsin.
Doğru diyorsunuz ama bu laptopa dediğim gibi 5000 bile fazla. Piyasadan dolayı mecbur almak zorunda kalınıyor ama 7000₺ buna vereceğime laptopsuz kalırım daha iyi. Açıkçası çok zoruma gider benim.

Açıkçası yeni nesil oyun oynama düşünceniz varsa 1050 artık bunlara yetmeyecektir ancak CS Valorant GTA 5 gibi oyunları açacağıni düşünüyorum bir de RAM 8 GB yetersiz depolama da yetersiz 250 GB zaten 30'unu sistem alacak geriye pek bir şey kalmıyor ekran yenileme oranı dışında güzel bir yanını bulamadım.

Geri
Yukarı