Bim'e gelecek olan HP kulaklık alınır mı?

Bütçe
200
Telefonda ayarı var mı bilmiyorum. İlk aldığımda bana da ses çok az gibi geldi Razer'dan geçmiştim ama 1 2 gün kullanınca eminim ki psikolojik olarak değil cidden ses seviyesi arttı gibi geldi. Çünkü şuanda son seste dinlemiyorum ama ilk aldığımda son ses bile çok az geliyordu. Biraz kullanın yine de tatmin olmazsanız iade etmeyi deneyebilirsiniz. Birde iPhone kulaklığı dediğiniz Airpods mu?
Zaten telefonda oynamıyorum PC de oynuyorum oyunu daha önce kullandığım kulaklık normal kablolu Airpods yani Airpodsun sesi daha baslı ve daha yüksek geliyor siz böyle diyince şüphelendim acaba bim den aldığım kulaklıkda mı bir sıkıntı var acaba ? Bimin elektronik ürünlerde iade politikası çok laçka iade almıyorlar genellikle.

Hocam marka şu marka bu deyip önermeyenler yerine siz kullanıcıların önerilerini dikkate alın. YouTube incelemeleri, ürün yorumları vs. vs. Fiyatına göre kötü gözükmüyor bu bütçede pek fazla kulaklık yok.

Ben aldım ve pişmanım. Çünkü sesi fazlasıyla düşük. PS 4 ile de denedim PC ile de. PC'de bi nebze ses yüksek ama diğer cihazlarda ses fazlasıyla düşük...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burn-in yapın 1 hafta son ses oynatın indir videoyu.

Geri
Yukarı