BİM'e Gelen Polosmart PS4 Gamepad Alınır mı?

Hocam 11 yaşında bir kardeşim var ve bilgisayarda PES,FİFA,Street Fighter V ve Forza Horizon 4 oynamak istiyor gamepad ile sizce 115 liraya PS3 kolu alınır mı?Maksat çocuk istiyordu sevinsin.
Benim de 13 yaşında bir kardeşim var, ona PS2 kolu almıştım, onu bile severek kullanıyor. Yalnız 2-3 kolları PS4 koluna göre kötü. Kardeşinizi sevindirmek için tabii ki alınabilir ama hocam. Forza oynuyor benim kardeşim de. X360CE ile kurulum yaparsınız.
Kontroller Xbox tuşları. Alışmakta zorluk çekerim diye korkuyorum.
Tuş dizilimleri aynı. İki kolun da dizilimine baktığın zaman 2-3 saate çözersin.

Hocam 11 yaşında bir kardeşim var ve bilgisayarda PES,FİFA,Street Fighter V ve Forza Horizon 4 oynamak istiyor gamepad ile sizce 115 liraya PS3 kolu alınır mı?Maksat çocuk istiyordu sevinsin.
Trendyolda baktığın zaman renkli, şeffaf kollar var. 60-70 lira olması lazım. 3 yıldır kullanıyorum hala çalışıyor :D Titreşim yok ama bilginiz olsun

Trendyolda baktığın zaman renkli, şeffaf kollar var. 60-70 lira olması lazım. 3 yıldır kullanıyorum hala çalışıyor :D Titreşim yok ama bilginiz olsun
Hocam baktım da onlar 80-90 arası ve birde kargo parası ödeyeceğim birde o kadar gün bekleyeceğim gerek yok hem bunda çift titreşim diye birşey varmış ne işe yarıyor bilmiyorum ama.

Link atar mısınız?
Xbox kolu değil ama bunu öneririm hem kablosuz. Xbox olarak ta:

Xbox kolu değil ama bunu öneririm hem kablosuz. Xbox olarak da:

Babam Amazon'a güvenmiyor. Hepsiburada/Trendyol/N11 sitesinden atarsanız iyi olur.

PC'den oynayacak ise bağlaması çok zahmetli, BT 4.0 üzeri bir BT adaptörünüz olması lazım masaüstü ise.
Xbox kolu değil ama bunu öneririm hem kablosuz. Xbox olarak ta:
Kablolu attığınız, kablosuz model daha pahalı.
Ayrıca PS3 gamepadının tuşları sert PS4 gamepadına göre, haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı