BİM'e gelecek olan Polosmart PS4 kolu alınır mı?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Abimle genelde FIFA oynuyoruz bilgisayar üzerinden. Ben de bazı küçük oyunları bir de Forza'yı kolla oynuyorum. 330₺ye alınır mı? Kablosuz kol istiyorduk. Anakartımda Bluetooth ve Wi-Fi var.

1685626074635.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Abimle genelde FIFA oynuyoruz bilgisayar üzerinden. Ben de bazı küçük oyunları bir de Forza'yı kolla oynuyorum. 330₺ye alınır mı? Kablosuz kol istiyorduk. Anakartımda Bluetooth ve Wi-Fi var.

Eki Görüntüle 1802399

Hocam, aslinda güzel duruyor bende street Fighter 5 icin almayi düşünüyordum gecen, 179 TL idi zamlandi 300 kusur oldu, ben seyden korkuyorum ani baglanti kopmalarindan korkuyorum onun icin almadim.

Eki Görüntüle 1802399
Alabilirsin, bütçesi olmayanlar için gayet iyi, orijinalini aratmıyor.

Herkes alınmaz demiş ama bence alınır ben 1 yılı aşkın zamandır kullanıyorum sadece FIFA da kabloyla oynarken sıkıntı oluyor onun dışında hiçbir problemle karşılaşmadım evet çakma ama orijinalden tek farkı tuş desenleri onun dışında çakma hissettirmiyor hem bütçe yoksa yapılacak bir şey yok bu fiyata alınabilecek en iyi kol diyebilirim eğer PC de Bluetooth varsa kesin almalısın zamlanmadan.

@Truvalıadam Gülücük atan zeki kardeşim bu konsolu kullanıyor musun veya daha önce kullandın mı? Ne gibi bir sorun yaşadın söylersen sevinirim öpücüklerimi yolluyorum.

Geri
Yukarı