BİM'e gelen Trust ekipmanlar alınır mı?

Kulaklığım bozulmuştu ve idare etsin diye şu kulaklığı almıştım. Kaba biraz ve kafaya göre ayarlarken kulak zarını patlatıyor resmen. Mikrofon kalitesi çok düşüktü. Ancak ses kasabildim.

Arkadaşlar zaten idarelik alacağım. Alıyorum o zaman.
Öyle adamların zaten hoşuna gitmez bu ürünler...
Öyle adamlar senin benim önceden görüp ona göre almamız için video çekiyorlar. Sen bilirsin 2. gün elinde bozulursa uğraşan sen olursun. Burada bu kadar kişi alma diyorsa bir sebebi vardır.

Ben 10 yıldır markasız garip bir klavye kullanıyorum. Everest'ten en ucuz mouse ve A101'den 5 TL'ye alınmış kulaklık kullanıyorum. Mouse da zaten hediye geldi ondan önce markasız 7 TL olan bir şey kullanıyordum ve memnunum. Yeni bilgisayar aldığımda bir tek klavyeyi değiştireceğim onun sebebi de giriş kablosunun USB olmaması. Yani al kullan bir şey olmaz rahatına bak. Daha önce Trust kulaklık almıştım 10 TL'ye beni 9 ay idare etti sonunda da ben üstüne yanlışlıkla su döküp bozdum. Yani sıkıntısı yok ama ses kasılır mı bilmem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı