Bimeks Para İadesi Sorunu

weld-baby-7826

Kilopat
Daha fazla  
Sitenizde Ebrar'la sorun yaşayan olduğu için tavsiye vermiyor muşsunuz. Bimeks'de yaşadığım sorunu yazayım belki onuda kara listeye alırsınız. 06.06.2017 tarihinde alışveriş yaptım sonra ürün hakkında fikrimi değiştirip alışverişten ürün kargoya verilmeden iptali seçip iletişim kısmına yazdım baktım sitede kargolanıyor gözüküyor. Bu sefer arayarak ürünü iptal ettiğimi bildirdim. Telefonda ilgili birime ileteceğiz dediler. Ama ürün kargolandı kargoyu kabul etmedim. Daha sonraki haftalarda para iadesi konusunda gelişme olmayınca gerek iletişimden gerek mağazaya yazarak paramı istedim. İletişim ilk aramada önceden olduğu gibi ilgili birime ileteceğiz diye geçiştirdi.
Daha sonraki aramalarımda 1 saat bekletip sıra bana gelince hattan düşürmeye başladı. En son Eylül ayının son haftasın iade tamamlanacak diye bir mail attılar. Eylül geçti Ekim ayının son haftası diye mail atmışlar. Her türlü site ve sosyal medya kanalında durumu anlatayım dedim bende. Tüketici haklarına başvurdum bakalım bir sonuç çıkarsa tüketiciden çıkar. Umarım sizde kara listeye alırsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı