Bimeks'te Çalışıyorum, Sorularınız?

Daha önce gold çalışanı bir tanıdığım vardı. Herhangi bir üründen bellir bir adet satınca aynı üründen satan çalışana veriyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek şunu söyleyeyim;
1: Bimeks'den daha bir şey almam. Bilgisayarı servise yollanması için bimeks'e teslim ediyorum bilgisayar İzmir'e kadar gidiyor. İstanbul'dan İzmir'e kadar nasıl götürmeyi becerdilerse tam 1 ay sonra alıp kendim götürdüm. Bence rezil bir şirket. (Diğer Acer laptop)

Kardeş bugün Vatan Bilgisayar için görüşmeye gideceğim. Verebileceğin Öneri-Bilgi var mı hiç ? :)

Öğle yazmışsın artık ne yazsam az artık.
Resmi bir çalışan değilim stajyer gibi, yani bir mülakat benzeri bir şeyden geçmediğim için tecrübeli değilim.

Daha önce gold çalışanı bir tanıdığım vardı herhangi bir üründen bellir bir adet satınca aynı üründen satan çalışana veriyorlardı.

Bilmiyorum, bizde öyle bir sistem yok maalesef, ama satışlarda kimin adı varsa kârın ufak bir kısmını Ticket Puanı gibi bir şey veriyor. Ayrıca Teşekkür maillerinin her biri 10 tl değerinde.

Bimeks fiyatlarını ucuz mu pahalı mı buluyorsun? Şahsen ben Vatan'a göre pahalı buluyorum.

Ben de Teknosa daha ucuz diye düşünüyordum ama değil, Vatan'ı yakından takip etmiyorum ama yine de Bimeks'ten ucuz değildir çünkü Bimeks te iyi fiyat garantisi var, fiyatlar ya aynıdır ya da daha ucuzdur. Öyle değilse bile mağazadan etiketin fotoğrafını çekip Bimeks'e götürün aynı fiyata belki daha ucuza bile alabilirsiniz.

Tek şunu söyleyeyim;
1: Bimeks'den daha bir şey almam. Bilgisayarı servise yollanması için bimeks'e teslim ediyorum bilgisayar İzmir'e kadar gidiyor. İstanbul'dan İzmir'e kadar nasıl götürmeyi becerdilerse tam 1 ay sonra alıp kendim götürdüm. Bence rezil bir şirket. (Diğer Acer laptop)

1 teknik danışmanın, bir mağazanın hatasını genellememek lazım, her gün servise gidecek olan ürünleri zamanında yerine gönderiyoruz.

Koala peluş hayvanı ne zaman stoğa girecek? Bekleye bekleye hal olduk.

Mağaza teknoloji mağazası, oyuncakcı değil sadece ufak bir bölüm oyuncak / hobi bölümü var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittim görüştüm. Fena değildi satış temsilcisi nasıl olmalıdır gibi sorular yöneltti hanım efendi. İkimizde de yapmacık bir sırıtma ve incelikten kırılma durumu vardı. :D Birkaç güne ararsak olumlu aramazsak olumsuz düşün dedi takriben 5 dakika sonra çıktım. Şimdilik bekleyeceğim. :)

Ne kadar maaş veriyorlar, kıdem tazminatını hak etmeden işten atıyorlar mı veya kıdem tazminatının süresi dolmadan sizin haberiniz olmadan sizi işten atıp tekrar işe alıyorlar mı, satış kotası var mı Vatan Bilgisayar'da olduğu gibi o kota dolmazsa seni işten atıyorlar mı, haftalık tatil kaç gün?

Gönül isterdi başka sorular sormak. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı