Bina alt yapı değişimi

elemeNtary

Hectopat
Selam arkadaşlar, sorunum şöyle İstanbul Pendik tarafında oturuyorum sahile merkeze yakın bir yerdeyim. 4 yıl önce taşındık buraya Türk Telekom bağlattık interneti 12 Mbit ADSL destekliyor sadece altyapı. 4 yıldır altyapı gelecek dediler sürekli hiçbir şey olduğu yok. Defalarca aradım konuştum ama çözüm yok. 1 ay sonra aboneliğim bitiyor ama gına geldi bu internetten hiçbir şeye yetmiyor. Bir kişi Wi-Fi'den bağlandı mı iş bitti oyun falan oynanmıyor. Ben ne yapmayalıyım sadece daireye özel Fiber değil VDSL alt yapıya bile razıyım. Bu durumu yaşayan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Son düzenleme:
Binaya gelen bakır kablo borusu üzerinden rahatlıkla fiber verirler. Fiber ile uğraşamam diyorsan, TT merkez binasına gidip bulunduğun kabine fiber hat ile güçlendirilmesini isteyebilirsin. Fiber hat ile güçlendirilen kabinler VDSL'e dönüştürelek iletiliyor.

Binaya gelen bakır kablo borusu üzerinden rahatlıkla fiber verirler. Fiber ile uğraşamam diyorsan, TT merkez binasına gidip bulunduğun kabine fiber hat ile güçlendirilmesini isteyebilirsin. Fiber hat ile güçlendirilen kabinler VDSL'e dönüştürelek iletiliyor.

Bunu kime nasıl ne olarak anlatacağım? Aradığım tüm müşteri hizmetlerinin söylediği maksimum bu hız alt yapının tamamen değişmesi gerek vs diyor. Tüm bina olmadan tek daireye işlem yapılmıyormuş sürekli aynı şeyleri söylüyorlar. Bilgilendirirsen çok sevinirim.

Bunu kime nasıl ne olarak anlatacağım? Aradığım tüm müşteri hizmetlerinin söylediği maksimum bu hız alt yapının tamamen değişmesi gerek vs diyor. Tüm bina olmadan tek daireye işlem yapılmıyormuş sürekli aynı şeyleri söylüyorlar. Bilgilendirirsen çok sevinirim.

Türk Telekom müdürlüğünde, altyapıyla ilgilenen kişiye: Binamda VDSL internetim yok, bulunduğum bölgeye VDSL kabin koyulmasını istiyorum diyebilirsin. ADSL kullananlara genelde fiber ve VDSL'i hemen verirler.

Türk Telekom müdürlüğünde, altyapıyla ilgilenen kişiye: Binamda VDSL internetim yok, bulunduğum bölgeye VDSL kabin koyulmasını istiyorum diyebilirsin. ADSL kullananlara genelde fiber ve VDSL'i hemen verirler.
Türk Telekom da çalışan bir arkadaşım tüm mahalle olmadığı sürece baya imkansız diyor binayı geçtim daire çok daha zor diyor ama şuana kadar hiç şansımı denemedim.

Türk Telekom da çalışan bir arkadaşım tüm mahalle olmadığı sürece bayağı imkansız diyor binayı geçtim daire çok daha zor diyor ama şu ana kadar hiç şansımı denemedim.

Twitter'den Yusuf kıraç'a VDSL portum yok diyerek, adresini yaz ilgilenecektir.
Birde iletişim numarası bırak.

Geri
Yukarı