Binada Türk Telekom kutusu ve fiber kablo var ama altyapı yok

malumat

Picopat
Daha fazla  
İstanbul/Tuzla Aydınlı mahallesi, erdost sokak adresinde oturuyorum. Binaya yeni taşındım ve nakil için TTNET'i aradığımda altyapının olmadığı söylendi ama binada TTNET kutusu ve fiber kablo var. Binadaki yönetici 1 aya kadar bağlanacağını söylüyor ama müşteri hizmetlerini aradığımda oturduğum binada altyapı çalışması olmadığını ve 180 günlük değerlendirme süreci olacağını söyledi. Kutu ve fiber kablo varken 6 ay gibi bir süre bekler miyim?

Dosya Ekleri

• 2a344efe-6c1a-44b8-95b3-dc6070e4e882.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 80
1 aya kadar bağlanacağı bilgisi doğru. Altyapı tamamen çekilmiş ve bitmiş durumda. Sadece o gri kablonun dairelerin kapılarının önüne çekilmesi kalmış. Onu çektiklerinden sonra abonelik başlatabiliyorsunuz. Fazla sürmez bu işlem. Ben de turuncu kablo çekildikten sonra 1 hafta sürmüştü aktivasyon işlemi cartı curtu.

Altyapının %90'ı tamamlanmış dairelere bağlantı verildikten sonra taşıma işlemini başlatırsanız halledilir. Yani yöneticiniz doğru söylüyor.

Altyapının %90'ı tamamlanmış dairelere bağlantı verildikten sonra taşıma işlemini başlatırsanız halledilir. Yani yöneticiniz doğru söylüyor.

10. gündeyim. Umarım dediğiniz gibi olur. Teşekkür ederim bilgilendirme için inanın şu bilgiyi 20 müşteri hizmeti çalışanindan alamadim.

Konuyu pörtleteyim. Bu süreçte 1 ay içinde altyapı çalışması başlayacağı üzerine telefon almaktan tutun da tam aksine çalışma planlamadığı üzerine telefon bile aldım. Sonuç olarak hala bekliyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…