Binadaki Türk Telekom logolu kutu nedir?

emirrishere

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, senelerdir gelmez diye başvuruda bulunmuyordum ama ekipler durduk yere gelip kablolama yapmıştı sokağa, birkaç gün önce de binanın girişine bu kutudan takmışlar ama internetten sorgulattığımda altyapı yok görünüyor. Ne olduğu hakkında bilgi verebilecek ya da yardımcı olabilecek biri var mı? Teşekkür ederim.

IMG_20220213_113637.jpg

çözemedim ben de işte, ekipler anneme bir şeyler demiş ama anlamamış kendisi, evde bulunmuyordum ben de o zaman ve ne yapacağım hakkında bi fikrim yok

Bunun belirli bir süresi var mı?
Sizin yapabileceğiniz bir şey yok zaten. Müşteri hizmetlerini arayıp bölgede çalışma var mı diye sorgulayıp öğrenebilirsin ne olduğunu. Onlar bilmiyorsa sizin eve yakın bi TT servis şubesini arasan da olur.

kutulama yapılmadan önce kablo turuncu renkteydi
Fiber değil ama VDSL olabilir çünkü fiber kutusundan çıkan kablo turuncu oluyor genellikle bu gri.
Sizin yapabileceğiniz bir şey yok zaten. Müşteri hizmetlerini arayıp bölgede çalışma var mı diye sorgulayıp öğrenebilirsin ne olduğunu. Onlar bilmiyorsa sizin eve yakın bi TT servis şubesini arasan da olur.
gün içinde arayıp öğrenmeye çalışırım, bilgi için teşekkür ederim bakalım başka yorumlar olacak mı

Hocam bize de 10 gün önce felan bu kutudan geldi, fibermiş. Ama sizinki fiber olmayabilir bilgim yok.
turuncu renkli fiber kablo olduğunu ve çalışanların altyapı hizmeti getirdiğini biliyorum sadece, ama tam anlamıyla bi bilgim yok ve açıkçası anlamadım, arayıp bilgi almaktan başka çarem yok desenize :)

Geri
Yukarı