Binali Yıldırım'ın Ğ ile imtihanı

Bu konu daha önce açılmıştı ne diye yeni konu açma gereği duydun ki ? Konu Hükümeti küçük düşürmeye gelince ilk sıradasınız. Ama şöyle diyelim illa diploması olması şart mı ? "Diplomalı" Kemal Kılıçdaroğlu daha Sosyal Sigortalar Kurmunu yönetemedi demek ki neymiş ? Diploma şart değilmiş. Ayrıca her sakallıyı dedeniz sanmadığınız gibi her diplomalıyı da akıllı sanmayın.

Bize prof. lazım değil, diplomalı cahil lazım. Onlar daha iyi karar veriyor! Hiç karşı çıkmıyorlar. Kuzu, Kuzu! meeee.

Sizin gibi elit vatandaşlar olduktan sonra diplomaya ne hacet. Koyun, çomar dediğiniz için sürekli avcunuzu yalıyorsunuz ya. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Sizinki de o hesap.

Herkes cahil tek akıllı sizsiniz.

Bu konu daha önce açılmıştı ne diye yeni konu açma gereği duydun ki ? Konu Hükümeti küçük düşürmeye gelince ilk sıradasınız. Ama şöyle diyelim illa diploması olması şart mı ? "Diplomalı" Kemal Kılıçdaroğlu daha Sosyal Sigortalar Kurmunu yönetemedi demek ki neymiş ? Diploma şart değilmiş. Ayrıca her sakallıyı dedeniz sanmadığınız gibi her diplomalıyı da akıllı sanmayın.

1.JPG

upload_2017-7-15_22-36-33.png

Açan arkadaş yanlış konu başlığı seçtiyse ben ne yapayım, akıllı tahta ile derdi yok ki, yumuşak g ile derdi var.

Böyle millete böyle başbakan fazla bile.

Ben de karar verdim artık, valla her şey fazla bu millete. Atatürk, okuma yazma, ilim irfan öğretelim diye kafa yormuş, ama emeklerine yazık valla. Millette, okuyalım, öğrenelim, gelişelim diye bir tasa yok. Daha 10 kitap okumadan okul bitirenler varsa. Bu insanlara okul bitirtenlere de, emek verenlere de yazıklar olsun.

Diploma falan boş şeyler normalde, ben şakasına dedim. Önemli olan Türklüğe ve Türkiye'ye neler verdiğidir. Ama şuan ki yöneticiler, Türklüğe ve Türkiye'ye zarar vermektedir.

Diploma falan boş şeyler normalde, ben şakasına dedim. Önemli olan Türklüğe ve Türkiye'ye neler verdiğidir. Ama şuan ki yöneticiler, Türklüğe ve Türkiye'ye zarar vermektedir.
Haklısın bize Türkçü bir iktidar lazımdır. Bunlar araplaşmaya doğru ilerliyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı