Binali Yıldırım'ın Ğ ile imtihanı

Hocam yanlış anlamayınız fakat sizi tanımıyorum etmiyorum :D

Ne yanlis anlayacagim la, ama bak söz beni secersen genclere aylik baglayacagim ayrica her sene sistemlerini upgrade yapmalari icin maddi destek verecegim. :)
Artik taniyorsun vaadimi de ögrendin, beni secin sizi ihya ederim Allahima :)

Ne yanlis anlayacagim la, ama bak söz beni secersen genclere aylik baglayacagim ayrica her sene sistemlerini upgrade yapmalari icin maddi destek verecegim. :)
Artik taniyorsun vaadimi de ögrendin, beni secin sizi ihya ederim Allahima :)
Bunlar yetmez hocam :D Ülkenin geleceği için ne vaatler veriyorsunuz benim için önemli o kısım.

Ülkenin geleceği için ne vaatler veriyorsunuz benim için önemli o kısım.

Yahu birak simdi ülke falan, sen sistemini yükseltmeye bak ohhh misss... Saka bir yana simdi aklima geldi, parti kurmusum mecliste Technopat'i sikayet ediyorum banlanmalar falan. Ahahahahaa la ne hayal gücü varmis. :)

Türkiye'de Almanci, Burada Yabanci.
La bir kendimi kabullendiremedim. :)

Bana kalsa Almanya'da Alman, Türkiye'de Türk, Amerika'da Amerikan, Fransa'da Fıransız, Dünyada da dünyalı olurum. Kime ne milletin ırkından, bence çözüm Türkçü değil, insancıl yönetim. Öncelikle tabiki kendi insanına değer verecek ki sonra başka ırkların insanına değer verecek güce erişebilsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı