Binamda altyapı yok

JellyRick

Decapat
Daha fazla  
Sokagimda altyapısı olan binalar mevcut ama oturduğum bina yeni olduğu için altyapi yok. Binanin girişinde Türk telekon ankastresi var fakat kablolama yapılmamış sanırsam, öylece duruyor. Altyapısı sorgulamasinda altyapi gözükmüyor zaten. Yaptığım işlemler altta.
Baska önerileriniz var mi bu süreci hızlandırmak için?

• Telekom müdürlüğüne dilekce verdim.
  • CEO'ya mesaj yazdım geri dönüş aldim fakat yine aynı şeyler (çalışmalarimiz devam ediyor vs).
  • LinkedIn üzerinden müdürlükte çalışan kişilere durumla ilgili mesajlar iletildi.

Sokagimda altyapısı olan binalar mevcut ama oturduğum bina yeni olduğu için altyapi yok. Binanin girişinde Türk telekon ankastresi var fakat kablolama yapılmamış sanırsam, öylece duruyor. Altyapısı sorgulamasinda altyapi gözükmüyor zaten. Yaptığım işlemler altta.
Baska önerileriniz var mi bu süreci hızlandırmak için?

• Telekom müdürlüğüne dilekce verdim.
  • CEO'ya mesaj yazdım geri dönüş aldim fakat yine aynı şeyler (çalışmalarimiz devam ediyor vs).
  • LinkedIn üzerinden müdürlükte çalışan kişilere durumla ilgili mesajlar iletildi.
Eğer yazmadıysanız Twitter'dan birde Yusuf Kıraç'a yazabilir misiniz durumunuzu güzel bir şekilde açıklayan.

Defalarca yazdım hocam ya. Sonuç yok.
Anladım hocam,

Biraz kendi olayımdan bahsedeyim, bu anlattıklarım sana belki az çok fikir verir diye yazıyorum ayrıntılı olabildiğince.

valla ben mesajı yazdıktan 1 gün sonra benden iletişim no ve adres bilgimi istemişti sonra verdim işe yaradı bayağı gibi ama şimdi proje çizildi onay bekleniyor 1 aydan fazladır ne yazık ki, işte yine 2-3 gün önce yazmıştım ama hiç cevap yazmamıştı, bir de twitter da görüldü olayını anlamadığım için okudu mu benim mesajımı onu bile bilemiyorum :D

Neyse işte şimdi yine yazdım projemin çizildiğini ama onay sürecinde olduğunu ve yardım istediğimi falan ifade ettim ama az sanki dönmeyecek gibi xD

Tüketici gov tr ve cimer gibi yerlerden de şikayet edebilirsin olmassa, forumda bahsediliyor bunlardan ama ben daha denemedim inşallah muhtaç kalmam.

Ayrıca bana 1 gün sonra döndü dedim ya yusuf kıraç, işte iletişim numaramı falan aldıktan 1 gün sonra beni bulunduğum ilçenin müdürlüğündeki saha elemanı aradı ve şikayetimi falan sordu fiber istediğimi ilettim ve bana yönetime mail gönderdiğini ifade etmişti, bir de dilekçe vermemi istemişler resmileşsin diye bende binamızdaki 30 daireden 21 kişiden ad-soyad-imza aldım ve teslim ettim 13 ocakta işte. Şu da oldu bu zaman içinde, saha elemanı beni aradıktan tam 2 gün sonra Türk telekom il müdürlüğünün altyapı planlama biriminden benim bulunduğum ilçenin sorumlusu olan biri beni aradı ve binamın önünde olduğunu ifade etti, şikayetimi sordu ne istediğimi sordu işte gene aynı şeyleri söyledim fiber istediğimi falan binayı gösterdim bana nereden fiber çekileceğini ve dairelere kadar nasıl ulaştırılacağını sordu ve ben bilemeyince şöyle dedi "senin bina girişine fiberi getiririm ama dairelere kadar olan fiberleri siz elektrikçi ile çektirirsiniz uygun fiyattan, vallahi elimden gelen bu çok yoğunum"

Yani senin dilekçe vermen lazım bence bulunduğun il veya ilçenin Türk telekom müdürlüğüne ama dilekçeyi binadakilerden ad-soyad-imza alarak kalabalık olmalı ki ciddiye alsınlar eğer binanızdakilerden hiç bir şey almadan sadece kendin için yazdıysan işte dediğim gibi ciddiye almamış olabilirler.

Geri
Yukarı