Binance dalgalanmalı MH çözüldü

Evet, dun oc degerlerini dusurup gosterdiginiz 1 numarali yerdeki degeri 28 mh'a dusurdum. Su an sistemden baktigimda 24 saat ortalamasi 29 mh idi. 1 ve 2 numarali yerlerdeki degerler de su an yazilim uzerinde daha stabil ve birbirlerine cok yakinlar. Aksama kadar 28e falan duser muhtemelen.

Demek ki kazim gucunur arttirmak degil onemli olan 30-31 mh'a kadar cikartmistim ama 2 deger arasinda tutarsizlik olmamasi demek ki onemli olan. Yardimlar ve cevaplar icin tesekkurler hocam @revilationer1
Rica ederim hocam, saat başına share oranınız kaç oldu acaba? Ve kullandıgınız pool port no nedir? Ben de 29mhla kazım yapıyorum ama pool 25 olmuş hw reject tarzı hatalar da yok :(

Share acayip düşük şuan neredeyse 15 saattir toplam 90 share elde ettim. Bi bizde mi sorun var acaba?

Bende share acayip düşük. Nasıl çözeceğiz bunu anlamadım..

Share acayip düşük şuan neredeyse 15 saattir toplam 90 share elde ettim. Bi bizde mi sorun var acaba?
benim de aynı şekilde ya, internete yazıyorum tek bir şey yok. rapor süresi uzayınca da sistem mining yapmıyorum zannediyor hashrate düşüyor

Benim de accept oranim azaldi, dolayisiyla efektif gucum de azaldi ama su anda kendi kazim gucumle hemen hemen aynilar.

Oc yaptiysaniz eger hashrate'i max yapabilmek icin her zaman en yuksek oc degerlerini kullanmak fayda yerine zarar verebiliyor. Stabiliteyi bozuyor. Ben dun gece bi miktar dusurdum, dun geceden beri daha stabil calistigini dusunuyorum.

Yok arkadaş en son satıcam kartı. Normalde 1 gecede 800-900 share kabul eden binance pool, aynı ayarlarda hiç bir şey yapmadan ne olduysa share kabul edemez hala geldi. Çözebilen var mı....

Yok arkadaş en son satıcam kartı. Normalde 1 gecede 800-900 share kabul eden binance pool, aynı ayarlarda hiç bir şey yapmadan ne olduysa share kabul edemez hala geldi. Çözebilen var mı....
Sorunun asıl çözümü pool değiştirmek hocam, pool değiştirmeden nasıl çözeriz o önemli
Farklı portları deniyorum 3333deyim şuan 1800den daha fazla share verdi gibi geldi isterseniz bir deneyin
Eğer sorunun çözümüne ulaşırsanız mesajımı alıntılayarak haberdar ederseniz çok sevinirim

Arkadaslar ben stabiliteyi tutturmaniz gerektigini dusunuyorum. Her zaman daha fazla mh alabilmek icin oc'yi surekli yukseltip stabil olmadan ornek veriyorum 30-31 mh almak yerine stabil bi sekilde 28 mh ile kazmak sorunu cozuyor gibi. Sahsen ben bu kaniya vardim. Hw error cok yuksekti, 2090 memclk degerini 1950'ye cektim 24 saatlik degerlerimi ekte paylasiyorum. @Kuvan @revilationer1

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210402-214003_TeamViewer.jpg
    Screenshot_20210402-214003_TeamViewer.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 67

Yeni konular

Geri
Yukarı