Binance global vs Binance TR

O zaman en iyisi hangisiyle çekim yapılır? Bir de bu kaldıraçlı işlem nasıl oluyor? Zarar yaşamak kafama takıldı benim de. En zararsız çekim nasıl yapılır?

Paranı çekeceğin zaman usdt alıp onu transfer et bence.
Kaldıraçlı işlemler çok riskli hocam benim çok bilgim yok ama yapan arkadaşlarım var. 75x kaldıraça girip anında parası giden bir arkadaşım var 😂 İyi araştırma yapıp düşük oranlar kullanmak lazım. 5x filan ideal bence %20 artışda paranız ikiye katlanıyor. Aynı şekilde %20 düşüşde de paranız sıfırlanıyor.

Paranı çekeceğin zaman USDT alıp onu transfer et bence.
Kaldıraçlı işlemler çok riskli hocam benim çok bilgim yok ama yapan arkadaşlarım var. 75X kaldıraça girip anında parası giden bir arkadaşım var 😂 iyi araştırma yapıp düşük oranlar kullanmak lazım. 5X falan ideal bence %20 artışda paranız ikiye katlanıyor. Aynı şekilde %20 düşüşde de paranız sıfırlanıyor.

Hocam USDT alacağım 10 rakamından büyük olmalıdır hatası veriyor nedeni nedir?

Hocam 400 liralık coin aldık çekim yapacağım 450 oldu diyelim coin çekeceğim mesela Dogecoin onu USDT'ye çevirip oradan TL olarak çekersem ya da coin olarak transfer edip TL'ye çevirdim zararım olur mu komisyonlar kafamı karıştırıyor. 400 lirada ne zarar ederim? Ne kadar kesinti zarar olur mu? Bozdurunca TL'ye kesinti nedir? Coin olarak aynı TL karşılığı birbirine denk mi olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı