Binance global vs Binance TR

Evet aynen öyle yapıyoruz ama hesap adresini falan kopyalamıyoruz eskiden öyleydi şu an onu yaparsan muhtemelen komisyon çeker. Binance global ve TR hesaplarını birbirine bağlaman gerekli. Transfer sekmesinde hesabın gözüküyor oradan gönderiyorsun.

Binance hesabı ile girdim otomatik bağlamış mı dır? Yoksa nasıl bağlayacağım?

Ben USDT tercih ediyorum. Busd de alabilirsiniz veya ücretsiz transfer olan başka bir coin. Stabil coin almak avantajınıza olur yine de.

Kimlik doğrulama için selfie istedi. Not yazmadım tarihi Google'da kağıda yaz diyor onaylandı yazmadan sorun olur mu?
Ziraat Bankası 0,60 komisyon aldı neden acaba?
Binance ve Binance TR yazıyor transferde doğru mu başka bir şey yazması gerekiyor mu?
Bir de kimlik doğrulama yaptıktan sonra 50 BTC çekim limiti nedir?

Kimlik doğrulama için selfie istedi. Not yazmadım tarihi Google'da kağıda yaz diyor onaylandı yazmadan sorun olur mu?
Ziraat Bankası 0,60 komisyon aldı neden acaba?
Binance ve Binance TR yazıyor transferde doğru mu başka bir şey yazması gerekiyor mu?
Bir de kimlik doğrulama yaptıktan sonra 50 BTC çekim limiti nedir?
Selfie ve kimlik fotoğrafı istiyordu zaten bir tarih yazma filan yok. Kimlik doğrulama onaylandı yazıyorsa sorun yok zaten.

Ziraat Bankası normal havale/EFT komisyonunu almıştır garanti bankası 1.20 alıyor mesela.

Evet tr den globale transfer ederken binance cüzdanı yazar onaylayınca anında düşüyor başka bir şeye gerek yok.

50BTC çekim limiti binance hesabınızdan farklı bir kripto cüzdanına yapabileceğiniz transfer limiti. 14 milyon TL gibi paranız yoksa sizi etkilemez 😂

Selfie ve kimlik fotoğrafı istiyordu zaten bir tarih yazma falan yok. Kimlik doğrulama onaylandı yazıyorsa sorun yok zaten.

Ziraat Bankası normal havale/EFT komisyonunu almıştır Garanti Bankası 1.20 alıyor mesela.

Evet TR'den globale transfer ederken Binance cüzdanı yazar onaylayınca anında düşüyor başka bir şeye gerek yok.

50BTC çekim limiti Binance hesabınızdan farklı bir kripto cüzdanına yapabileceğiniz transfer limiti. 14 milyon TL gibi paranız yoksa sizi etkilemez 😂

Dostum peki Binance de TL var mı? USDT attıktan sonra onu TL'ye çevirmeden nasıl coin alacağım?

Anladım hocam. Çekim yaparken USDT'ye mi çevireceğim yoksa coin olarak transfer edip Binance TR de TL'ye mi çevireceğim?
O sizin tercihiniz hocam. Büyük coinlerde coini transfer edip çevirmekte sıkıntı olmaz ama çoğu küçük coin ve token binance tr de bulunmadığı için transfer edip ordan TL ye dönüştüremezsiniz. Tabi hacim farkları da var büyük satış işlemlerinde tr de hacim düşük olduğu için satarken zararlar yaşanabilir.

Geri
Yukarı